reklama

Wasza sytuacja zawodowa, a ciąża?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Sana_, 10 Luty 2014.

1. Sana_

Sana_ Gość

Hej, jestem tu nowa i nurtuje mnie pewne pytanie. Jaka była Wasza sytuacja zawodowa, gdy dowiedziałyście się o pierwszej ciąży? Praca na etat, dorywcza, nauka, brak pracy?

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam jeśli post nie w odpowiednim dziale :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 Luty 2014
  2. ookatkaoo1993

ookatkaoo1993 Fanka BB :)

Ja i w pierwszej byłam bez pracy a teraz na stażu:)

3. reklama
  4. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

Ja w pierwszej ciąży nie miałam nic...nie pracowałam
    Teraz kiedy sytuacja się unormowała...mam część etatu to nie ma dzidzi....niestety

5. jaimis

jaimis Fanka BB :)

ja w ciąży pracowałam, pracowałam praktycznie do ostatnich dni ciąży a po powrocie do pracy, pierwszego dnia po macierzyńskim dostałam wypowiedzenie, zrobili likwidację stanowiska, 8 marca w dzień kobiet pracodawca dał mi taki prezent, ten kraj jest nienormalny i na pewno nie prorodzinny :-(

6. Sana_

Sana_ Gość

Trochę mnie pocieszyłyście, bo też aktualnie nie pracuję i jestem w ciąży. To był świadomy wybór, poki finansowo jest ok. Ale mimo wszystko wydawało mi się to dziwne. Na zachodzie jest to standard, w szarych Polskich realiach nie do pomyślenia, aby pracował tylko ojciec. Dzięki wielkie. :)

7. natkusia

natkusia ♥ Synusiowa Mama ♥

w pierwszej ciąży nie pracowałam.. natomiast teraz na cały etat :-)

8. fiuufiuu

fiuufiuu a to Iza

W pierwszej konczylam studia,w drugiej pracuje na pełen etat.

9. oliwia2

oliwia2 Fanka BB :)

ja pracuje jak na razie na caly etat

10. reklama
  11. 23092014zula

23092014zula Zaciekawiona BB

Ja pracuje na umowę zlecenie. .aptopo nie wiecie jsk potem jest z macierzyńskim? ?

12. Megi*

Megi* Fanka BB :)

Nie wiem jak jest na umowie na zlecenie, ale na pełnym etacie wystarczy po macierzyńskim złożyć wniosek o zmianę etatu na 7/8 i wtedy pracodawca nie może wypowiedzieć umowy przez rok zdaje sie. U mnie w pracy jest to powszechnie stosowana praktyka.

Poleć forum