reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasza waga w ciąży

Arielka84

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
2 Listopad 2020
Postów
111
Witajcie kobietki :-)

Podzielcie się waszym doświadczeniem wagowym w ciąży.
Ja jestem w 20tyg a mam już 6kg na plusie..
Trochę mnie to przeraża bo robi mi się coraz ciężej a dziecko dopiero rośnie.
W 1 ciąży przytyłam w sumie 13 kg a tutaj chyba zapowiada się więcej..
Nie objadam się, nie przejadam..
Przed ciąża uprawiałam dużo sportu a teraz mam mało aktywności poza spacerami i basenem raz w tyg.. Może metabolizm zwolnił stąd ten przyrost...

Jak u was?
 
reklama
Ha jestem w 23 tyg ciąży i już przytyłam 9kg z pierwszym dzieckiem przytyłam 30kg i to tylko jakoś w brzuszku i biodrach a reszta taka sama😳 tym razem zapowiada się podobnie.
 
Witajcie kobietki :-)

Podzielcie się waszym doświadczeniem wagowym w ciąży.
Ja jestem w 20tyg a mam już 6kg na plusie..
Trochę mnie to przeraża bo robi mi się coraz ciężej a dziecko dopiero rośnie.
W 1 ciąży przytyłam w sumie 13 kg a tutaj chyba zapowiada się więcej..
Nie objadam się, nie przejadam..
Przed ciąża uprawiałam dużo sportu a teraz mam mało aktywności poza spacerami i basenem raz w tyg.. Może metabolizm zwolnił stąd ten przyrost...

Jak u was?
Nie przejmuj się wagą w ogóle. Ja w pierwszej przytyłam 18 kg a po 3 m-cach już w swoje spodnie wchodziłam, teraz jestem w 32 tyg. i już mam na plusie 16 kg wiec myślę, że w sumie koło 20 będzie. A każdy mówi, że tylko ten brzuch widać. To ile przytyjesz zależy też od wagi wyjściowej, szczupłe osoby będą miały więcej na plusie. Moja waga sprzed ciąży to 56 kg i lekarz mówi, że ok.
 
Jestem w 28tyg mam na koncie plus 11kg ale waga stoi od miesiąca moze dalej :) dodam ze od ponad miesiąca praktycznie leze ze skrocoma szyjka więc teoretycznie powinnam szybciej tyć a tu niespodzianka stoję w miejscu :) pozwalam sobie przytyć nawet 16 kg w calej ciąży, nie objadam sie jem zdrowo i pije duzo wody
W 1 ciąży na tym etapie mialam juz 22 kilo na plus w całej ciąży około 30kg przytyłam ale wtedy sie objadałam, schudłam z nawiązką 34kg ale w 2 lata i nie chcialam powtarzać tego błędu :) wiec nawet jak zostanie mi np 5kg do zrzucenia to luz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie kobietki :-)

Podzielcie się waszym doświadczeniem wagowym w ciąży.
Ja jestem w 20tyg a mam już 6kg na plusie..
Trochę mnie to przeraża bo robi mi się coraz ciężej a dziecko dopiero rośnie.
W 1 ciąży przytyłam w sumie 13 kg a tutaj chyba zapowiada się więcej..
Nie objadam się, nie przejadam..
Przed ciąża uprawiałam dużo sportu a teraz mam mało aktywności poza spacerami i basenem raz w tyg.. Może metabolizm zwolnił stąd ten przyrost...

Jak u was?
Nie martw się, waga może teraz rosnąć, a potem stanąć. Ja do 25 TC ani grama nie przytyłam, a skończyłam z 20kg na plusie na co kompletnie się nie zapowiadało.
Uroki ciszy 🤣
 
Do góry