reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasza wizja nowego związku i marzenia o nim ...

devil fakt ja tu jestem dlugo... nawet mozna powiedziec ze abrdzo dlugo:)
ja tez sie postaram dodac jakies foto bo wlasnie sie znimi obrobilam
 
reklama
Ja juz nie wierze ze znajde idealnego faceta.
Tak ciezko bylo zaufac a jakie bylo rozczarowanie gdy to zaufanie nastapilo.
 
matitka a mi sie wydaje ze ludzi idealnych nie ma... trzeba sie dobrze rozumiec i miec wmaire podobne piorytety w zyciu...
ja stawiam na rozmowe... to podstawa, kazde niedomowienie od razu wyjasniamy...
rozmowamiamy szczerze o wszystkim i to jest najwazniejsze
 
Ja juz nie wierze ze znajde idealnego faceta.
Tak ciezko bylo zaufac a jakie bylo rozczarowanie gdy to zaufanie nastapilo.
Bardzo dobrze cie rozumiem :( niestety. A idealnego nie znajdziesz bo nikt nie jest idealny. Każdy ma swoje wady i zalety. Nawet Ty sama je masz i facetowi czyli potencjalnemu partnerowi może coś w Tobie przeszkadzac. Tylko ważne jest aby nie udawac ze wszystko jest ok od samego początku a potem raptownie miec jakieś ale. Ważne aby mówic o wszystkim i zawsze.
 
Bardzo dobrze cie rozumiem :( niestety. A idealnego nie znajdziesz bo nikt nie jest idealny. Każdy ma swoje wady i zalety. Nawet Ty sama je masz i facetowi czyli potencjalnemu partnerowi może coś w Tobie przeszkadzac. Tylko ważne jest aby nie udawac ze wszystko jest ok od samego początku a potem raptownie miec jakieś ale. Ważne aby mówic o wszystkim i zawsze.

moj idealny facet to jest ten z wadami, ale ktory umie rozmawiac pomoze, zrozumie :)
ktory bedzie ze mna, bez obietnic ale tak po prostu :)
 
moj idealny facet to jest ten z wadami, ale ktory umie rozmawiac pomoze, zrozumie :)
ktory bedzie ze mna, bez obietnic ale tak po prostu :)
Ja już nie chce faceta ani z wadami ani bez wad. Ale wszystkim którzy maja nadzieję życzę szczęścia i powodzenia w napotkaniu swojego ideała :-)
 
reklama
Do góry