reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze ciążowe zachcianki :)

@Katerina1985 śledzie są dozwolone w ciąży. Po wszystkich procesach które przechodzą nie są szkodliwe. Polecam blog mamaginekolog ona o tym pisała.

Z zachcianek ciążowych to mandarynki w ilości 1-2kg przy jednym podejściu.
 
reklama
W pierwszej ciąży śledzie w oleju z cebulą zagryzałam batonem Mars ;) popijając Colą - dieta cud i plus 25kg w dniu porodu - NIGDY WIĘCEJ
Ciąża dwa pierwsza zachcianka pomarańczowa, gazowana woda a potem chipsy paprykowe (i żadnych innych zachcianek)
Teraz albo bardziej wsłuchuje się w organizm albo dziecko bardziej wybredne, poza wspomnianym żurem było zsiadłe mleko. Jest też wzmożona chęć na owoce wszelkie ale prym wiodą jabłka o których właściwie zapomniałam na wiele lat a teraz odkrywam na nowo. I banany w każdej postaci. Bywa też że najdzie mnie na lody które muszę zjeść w momencie "najścia" i koniec! Ostatnio przy minus 15 leciałam po te cholerne lody! No i sałatki. Fakt, że musiałam przewrócić dietę do góry nogami, bo w tej ciąży mam refluks a wcześniej koszmarne bóle żołądka.

A u Ciebie będzie dziewczynka ?
 
U mnie to ogórki konserwowe, pączki z marmoladą, słodycze, batony i owoce: mandarynki, truskawki, kiwi, borówki i jabłka..

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kefiry,maslanki,ogorki kiszone i surowe,woda z ogorkow kiszonych,owoce warzywa glownie pomidory z cebula.. jajka czasami mieso ale rzadko glownie schabowe z kurczaka ;) zupa pomidorowa z bazylia.. mleko,mleko i mleko..

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od około 30tc też jogurty, koniecznie Jogobella z kawałkami owoców, płatki z mlekiem lub samo mleko..

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo i nalesniki ja jestem dopiero na polmetku ;) i odrzuca mnie troche na cukier ,ale w ub tyg mialam faze na cukierki krowki [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry