reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze córeczki imię na literę " M "

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2013
Postów
6
Witam,

Jestem w drugiej ciąży, za miesiąc urodzę mojej córeczki, pragnę dać jej imiona na M.
Podoba mi się: Maja, Magdalena, Marcelina. Nie mogę się zdecydować.

Mam starszego synka, ma na imie Maciej, chciałby by mała siostrzyczka została Maja.


Proszę opisać jakie imię mają wasze córeczki na M


Dziekuję i pozdrawiam
 
reklama
Ja calkiem niedawno odkrylam, ze jedna z moich pra czy pra prababek miala na imie Marcjanna. Gdybym wiedziala o tym 4 lata temu, to imie bralabym pod uwage i nie wiem, ktore by wygralo.
 
Miriam. Straszne problemy. Ta historia ma już 20 lat i wtedy w 1993, czekałem 2 tygodnie aby ją w Warszawie zarejestrować w USC Wola. W ostatnich latach jednak pojawiło się kilka następnych, pewnie nie ma z tym już problemu. Kiedy mała wówczas Miriam chodziła do szkoły to zdarzało się np. na konkursach ktoś głośno wyczytywał MARIAN. Chyba nie muszę pisać jakie to upokorzenie dla dziecka. Było mineło, teraz w grudniu sama została mamą.
 
Hania, Hanusia, Haneczka, Hanulka, Hanulenka (bo na drugia Hania ma Lena), Hanuś. Dla mnie ślicznie :)
 
Maria, czyli Maryś, Marysia, Marynia, Maniusia, Mania, Manieczka, Maryna, Mery, Marion... - uwielbiam nazywać moją ukochaną sroczkę na przeróżne sposoby :) To takie słodkie :) Maria to po prostu najpiękniejsze imię na świecie :)
 
reklama
Do góry