reklama

Wasze hobby?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez domowadama, 14 Marzec 2013.

1. domowadama

domowadama Zaciekawiona BB

A po godzinach.. czym lubicie się zająć? :)
    Ja nie ukrywam, że ostatnio wpadłam w wir monet.. numizmatyka to moje drugie ja :)) a temat zawsze wydawał mi się tak nudny.. na zawsze zmieniłam zdanie :)
    Jakbyście się chciały zarazić i co nieco poczytać na ten temat:
    [FONT=Helvetica, sans-serif]http://monetypolskie.wordpress.com[/FONT][FONT=Helvetica, sans-serif]

A może jest wśród was jakaś bratnia dusza w tej kwestii?
    [/FONT]

2. uskaa

uskaa Zaciekawiona BB

Mnie ostatnio pochłonęła ezoteryka i astrologia. Dlatego właśnie postanowiłam założyć swoja stronę z sennikiem.

3. reklama
  4. mamaDomi

mamaDomi Zaciekawiona BB

Ja mam dwie miłości - pieczenie ciast i książki

5. KaśkaB

KaśkaB Aktywna w BB

O to ja też tak mam :) I ostatnio bardzo polubiłam planowanie i organizowanie przyjęć - głównie dla dzieci, bo tam można poszaleć, ale dla dorosłych też. W sumie, szkoda, że wcześniej na to nie wpadłam, to fajne zajęcie/zawód.

6. HappyMothers

HappyMothers Zaciekawiona BB

Również książki. Najlepiej własne. Można do tego dodać zwiedzanie antykwariatów. Poza książkami fotografia i szpinak.

7. KaśkaB

KaśkaB Aktywna w BB

Podoba mi się szpinak :-D

8. kmch.photography

kmch.photography Początkująca w BB

9. layryn

layryn Aktywna w BB

A fotografia to hobby czy wiążesz to z zawodem? Moje hobby to podróże, niestety to dość drogie hobby i czasochłonne. A wiecie, że dawno tak na spokojnie z książką nie poleżałam.

10. reklama
  11. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

A ja uwielbiam pracę w ogrodzie ;) Mam spory ogród a w nim pełno kwiatów oraz warzyw (takie z własnej uprawy smakują w końcu najlepiej ;)). Mogę Wam polecić miejsce w którym w ostatnim czasie zakupiłam łopaty - bardzo dobra jakość.

12. tetinka

tetinka Zaciekawiona BB

podziel się przepisami na ciasta :))

Poleć forum