reklama

Wasze propozycje i uwagi:-)

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez aniaslu, 16 Lipiec 2012.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Od września specjalnie dla was na tym wątku będą pojawiali się eksperci, żeby odpowiedzieć na wasze pytania związane z tymi pierwszymi dniami, które spędzacie z waszymi maluszkami.
    I teraz pytanie - jakich specjalistów zaprosić. Poproszę o propozycje:-)

2. Kopka

Kopka Fanka BB :)

ja co prawda nie jestem mama nowordoka,ale wydaje mi sie,ze na pewno polozna.W te pierwsze dni ma sie mnostwo pytan dotyczacych karmienia,kapanie czy nawet przewijania dziecka

3. reklama
  4. anka_d

anka_d Moderator

Przy noworodku w domu zawsze są obawy dotyczące włąściwej pielęgnacji. Pojawiające się na skórze potówki, zaczerwienienia wywołują panikę. Wobec tego wg mnie potrzebny jest ekspert /lekarz/ wyjaśniający różnicę między alergią, potówką czy odparzeniem :-D

Aaaa i jeszcze jedno, wg mnie ten wątek jest za mało wyeksponowany. Moje pierwsze skojarzenie z tytułem wiązało się z jakimś klubikiem w jakimś mieście, gdzie spotykają się mamy z dziećmi. Może tytuł jest mało szczęśliwy a może reklamy za mało. Bo temat jest super a jednak mało popularny wśród forumowiczek.

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

ja myślę że warto też wspomnieć o pierwszej pomocy. Moje dziecko 3 razy wymagało pomocy, bo się krztusiło, raz praktycznie reanimacji po zachłyśnięciu się parówką bo wogóle przestało oddychać na minutę. Dużo czytałam na ten temat przed ciążą i dzięki Bogu potrafiłam jej pomóc, ale wiem, że niektórzy rodzice panikują w takich sytuacjach, więc może właśnie taki problem warto poruszyć :-)

Poleć forum