reklama

Wasze propozycje i uwagi:-)

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez aniaslu, 16 Lipiec 2012.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    46
    Od września specjalnie dla was na tym wątku będą pojawiali się eksperci, żeby odpowiedzieć na wasze pytania związane z tymi pierwszymi dniami, które spędzacie z waszymi maluszkami.
    I teraz pytanie - jakich specjalistów zaprosić. Poproszę o propozycje:-)

2. Kopka

Kopka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja co prawda nie jestem mama nowordoka,ale wydaje mi sie,ze na pewno polozna.W te pierwsze dni ma sie mnostwo pytan dotyczacych karmienia,kapanie czy nawet przewijania dziecka

3. reklama
  4. anka_d

anka_d Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przy noworodku w domu zawsze są obawy dotyczące włąściwej pielęgnacji. Pojawiające się na skórze potówki, zaczerwienienia wywołują panikę. Wobec tego wg mnie potrzebny jest ekspert /lekarz/ wyjaśniający różnicę między alergią, potówką czy odparzeniem :-D

Aaaa i jeszcze jedno, wg mnie ten wątek jest za mało wyeksponowany. Moje pierwsze skojarzenie z tytułem wiązało się z jakimś klubikiem w jakimś mieście, gdzie spotykają się mamy z dziećmi. Może tytuł jest mało szczęśliwy a może reklamy za mało. Bo temat jest super a jednak mało popularny wśród forumowiczek.

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja myślę że warto też wspomnieć o pierwszej pomocy. Moje dziecko 3 razy wymagało pomocy, bo się krztusiło, raz praktycznie reanimacji po zachłyśnięciu się parówką bo wogóle przestało oddychać na minutę. Dużo czytałam na ten temat przed ciążą i dzięki Bogu potrafiłam jej pomóc, ale wiem, że niektórzy rodzice panikują w takich sytuacjach, więc może właśnie taki problem warto poruszyć :-)

Poleć forum