reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze siedmiomiesięczne dzieci.Co u nich słychać ??

MAM MAŁE PYTANKO DO MAM RÓWIESNIKÓ CZY JAK NA ZEWNETRZNEJ STRONIE DZIĄSŁA ROBIĄ SIĘ MAŁEMU 2 UWYPUKLENIA SIĘGAJĄCE TAK OD DOŁU DO 3/4 DZIĄSŁA TO ZNACZY, ŻE IDA KIEŁKI? A JESLI TAK TO ILE TO MOŻE POTRWAĆ ZANIM SIĘ PRZEBIJĄ?
POZDRAWIAM
 
reklama
hm......nie wiem.......Damianowi jak szły zęby nic takiego nie miał.Widać mu było tylko białą plamkę.Może to spuchnięte dziąsło......
 
Mój też nic takiego nie miał. Tylko zaczerwienione, spuchnięte dziąsło i pod skórką widać jakieś takie białe punkty (ząbek?), ale to nie znaczy, że u Twojego malucha tak nie może objawiać się ząbek. Z dziećmi to baaardzo różnie bywa...

Sandros dzięki za życzenia, śliczny ten Twój maluszek

gabrywielkanocny3a3ji.jpg
 
SIABA,

Sonia miala uwypuklenia, smialam sie, ze jej dziasla sie zapadly, a po chyba 3 - 4 dniach pojawily sie juz uwypuklenie - zabek.
 
Witam!!! Dołączamy się już do 7 miesięczniaków.. jeju jak ten czas leci ::) ;D Ale to sama radość!
Odpowiem teraz na Twoje pytanka :)

1.Moja Nicole śpi 2 razy w dzień, ok 10 - śpi tak 1,5-2h i ok 14 śpi 1h.
2.Moja mała od kąd skończyła miesiąc przesypia całą nockę i wciąż tak jest zasypia o 20-20:30 i wstaje o 7 rano.
3.Oj tak Nicole ma bardzo duży apetyt w ogóle lubi jeść :)
4.Nicole oprócz cyca i butli je zupkę i deserek a także popija soczek/herbatkę
5.Tak, mamy już 2 dolne jedyczneczki ale widzę że szykują sie już 2 dolne dwójeczki :)
6.Mała dostała chyba w 3 miesiący taką grzechotkę dzwoneczek straaaasznie jej się to podoba i do dziś dnia tak jest.
7.Nicole sama siedzi, ale jeszcze dobrze sama nie umie usiąść musze podać jej palec wtedy bez problemu siada.
8.Hm.. moja mała bawi się samodzielnie od chyba 3-3,5 miesiąca życia! :)
9.Z tym też nie było problemów od początku.. mama i tata to najważniejsi i odróżniała nas chyba od zawsze? Nie dała się nigdy oszukać :)
10.MOja mała od urodzenia jest śmieszkiem! Ciągle robiła grymas uśmiechu w 3 miesiącu jak już zaczynała się samodzielnie uśmiechać to już nic innego nie robiła, najbardziej lubi uśmiechać się do obcych którzy do niej coś mówią.. ona w ogóle jest bardzo towarzyska (ma to po mamusi :p). Cieszy się ze wszystkiego i do wszystkich.
No to chyba na tyle jak coś mi się przypomni to dopiszę :)
 
Co do tych wypukleń.. to mogą być ząbki, ale nie koniecznie! MOja mała miała coś takiego w 3 miesiącu i pediatra powiedział żę to dziąsełka przygotowują sie na ząbki i za parę dni całe dziąsełko było właśnie białe w dolnej częsci. A co ciekawe parę dni później było widać zarysowanie ząbków :).
 
reklama
Do góry