reklama

Wasze ulubione filmy i seriale

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez hannajot, 9 Marzec 2010.

1. hannajot

hannajot Zaciekawiona BB

Czy macie w ogóle czas, żeby coś oglądać? Jeśli tak, to piszcie, co wam się podoba w tv, na dvd i w kinie. Ja zaczynam:
    Jestem absolutną fanką:
    Koralina
    Gwiezdy pył
    Bridget Jones

a z seriali
    Dr House
    Gotowe na wszystko
    a ostatnio jeszcze na zone reality odkryłam świetny serial dokumentalny Wywalczona sprawiedliwość z Erin Brockovich jako prowadzącą. Odcinki są codziennie i złapałam się na tym, że wieczorkiem zaczynam przyspieszzać z różnymi obowiązkami, żeby o 20 móc spokojnie zasiąść przed telewizorkiem.

2. diwa82

diwa82 Zaciekawiona BB

Ja namiętnie oglądam seriale paranormalne takie, jak Medium, Mentalistę oraz czasami Ghost Whisperera :)

3. reklama
  4. www.szafaskrzata.pl

www.szafaskrzata.pl Początkująca w BB

A mój film wszechczasów to Forest Gump :) i tekst ciągle w nim się powtarzający - "niewiedzieć czemu..."

5. motomama

motomama Zaciekawiona BB

Mój ukochany serial zdecydowanie ranczo ;) Chciałabym w takiej mieścinie mieszkac ;)

6. adddaaa

adddaaa Lipcowa mama 09

hm co do filmów ja uwielbiam równiez Foresta, Terminal, Zielona Mila, 6 zmysł, i jeszcze duuuzo innych,
    a z seriali to rowniez jestem fanką Dr.House, lubie też nasz polski serial usta usta :)

7. rikapa

rikapa Gość

jeśli chodzi o filmy to terminal, zielona mila, siedem dusz, gladiator,zmierzch :-D, słodki listopad a jeśli chodzi o seriale to gotowe na wszystko, dr house, ostry dyżur, przyjaciele, swojego czasu prison break oraz czarodziejki :-).

8. holly101

holly101 Fanka BB :)

Ulubiony film - "Wielki błękit"

Ulubiony serial - "Miasteczko Twin Peaks"

9. ada85

ada85 Zaciekawiona BB

często wracam do "Nigdy w życiu", a z seriali to dr house, dexter, przyjaciele, gotowe na wszystko, jak poznałem Waszą matkę :)

10. reklama
  11. ala30

ala30 Zaciekawiona BB

Ja uwielbiam Sex and the city !!!! Rewelacja. teraz już nie mam tyle czau co kiedyś, ale w wolnych chwilach lobię wrócić do tego serialu. Ponadto Przyjaciele - kojarzą mi się z czasami studenckimi i Gotowe na Wszytko !!!!

12. willow

willow Zaciekawiona BB

Ja lubię Zagubionych, Gotowe na Wszystko, Cougar Town, Big bang theory i Dwóch i pół:)

Poleć forum