reklama

wasze wymarzone święta

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez evelkaa, 18 Grudzień 2013.

1. evelkaa

evelkaa Zaciekawiona BB

jakie powinny być? jak je spędzacie? wolicie w zaciszu domu czy gdzieś wyjeżdżacie? kupujecie sobie prezenty i dekorujecie domy? czy raczej nie wciąga was ta gorączka świąteczna?

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

ja najbardziej lubię spędzać święta w rodzinnym gronie, jeszcze kilka lat temu co roku spotykaliśmy się wszyscy u babci, niestety ze względu na przeprowadzkę dziadków do mniejszego mieszkania nie jest już to możliwe, a szkoda bo bardzo brakuje mi tamtej atmosfery ... co do prezentów to aktualnie dostają je tylko dzieciaczki ale to już ze względów finansowych, gdyby nie to z przyjemnością obdarowałabym całą rodzinkę ;-) a dom zawsze jest udekorowany gałązkami świerku, jemiołą, girlandami no i piękną choinką, czasem udaje mi się zdobyć ręcznie zdobione bombki :-) ale jeśli chodzi o gorączkę świąteczną to raczej jest mi ona obca, wszystko zawsze na spokojnie, bez szału, bez przesady, bez czyszczenia wszystkiego na błysk ;-) w końcu święta mają być czymś miłym a nie lataniem ze ścierką i pieczeniem 48 świątecznych super potraw ;-)

3. reklama
  4. złośka

złośka Gość

U nas każdy-ja i mój facet rozdziela się i idzie na Wigilię do swoich rodziców. Ale mam w planach taką małą Wigilijkę dla nas dwojga późnym wieczorem.
    Cóż, dopiero razem zamieszkaliśmy. Ale mam nadzieję, że za parę lat spędzimy te Święta już sami we własnym domu z dzidzią w brzuchu.

5. Sabrinka

Sabrinka Aktywna w BB

A ja jakoś nie czuję atmosfery świąt w tym roku... najchętniej bym te święta spędziła na malediwach czy w podobnym klimacie :D

6. kaTekla

kaTekla ja

a mnie jakos ta atmosfera w tym roku nie dopadla, najchetniej to bym wlaczyla aplikacje panoramy firm i wyznaczyla sobie jakas trase i ruszyla z rodzinka gdzies przed siebie, a na miejscu znalazla nam jakis maly klimatyczny pensjonacik z dala od ludzi i spedzila czas z bliskimi. osobiscie cale te przygotowania i przedswiateczna bieganina powoduja, ze juz mi sie odechciewa calych tych swiat. a ludzie zamiast o spedzaniu czasu z rodziną, mysla, jak by tu sie postawic, zeby sie zastawic, stoly uginaja sie od nadmiaru jedzenia, a ilosc prezentow pod choinka to czesto lekkie przegiecie, bo dzieci i tak je zaraz rzuca w kat...

7. tosziba

tosziba Aktywna w BB

prezenty kupujemy, ale z ozdabianiem domu troche gorzej.

Poleć forum