reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

reklama
ja też zajadam sie owockami - zwlaszcza jabłuszkami :-) a za chwilkę zjem pierożki z kapusta i grzybami z mrożonki :-)
 
Ale mi narobilas Asiolku smaka na pierozki, w dodatku moje ulubione z kapustka i grzybkami ... mniam mniam... chyba tez kupie na obiad... :D
 
Od dziś pije sok z pomarańczy i to litrami.Mam nieodparta potrzebe zjedzenia lodów i to najlepiej z MC donalda :lol:
 
tylko nie z Mc donalda ... wszystkie tylkko nie te... oni je mieszają w atakich wannach niedomytych bleeeeeeeeeeeeeeee
 
hihi mozliwe,ale spokojnie do najblizszego Mc mam 70 kilometrow wiec i tak ich nie zjem,tylko tak mi caly czas na mysl przychodza,zrobie sobie domowe :)
 
:-) ja najbardziej lubie z automatu - wiosną i latem w Białymstoku w Parku otwierają taką budke z lodami.... chyba tam zamieszkam na łąwce w pobliżu ihihihihih :-)
 
reklama
ja ostatnio oddalabym zycie za serek topiony taki w zlotku typowo Polski i kielbaske z musztarda!!!!!
Lukasz troszek tego zycia uratowal i przywozil mi prawie codziennie fure miesa (z gyrosa) :lol:
a dzis zjadam maslo orzechowe z dzemem(co kiedys bylo okucienstwem dla mnie :lol: )
 
Do góry