reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

Dołączył(a)
24 Listopad 2004
Postów
3
Ciekawa jestem jak Wasze zachcianki ciążowe...?


Moj pierwszy trymestr upływa pod "patronatem": soku jabłkowego, pomarańczy, lodów.

Monika
 
reklama
A ja jem juz wszystko :D od kiedy minely mi mdlosci-a mialam je ok 2tygodni.

Nie obzeram sie ale jem juz wszystko.Napoczatku wogole nie jadlam slodkiego tylko kwasne.A teraz to i to.Ale np.przestalam jesc chipsy ,ktore pochlanaialam kiedys.Buzka.
 
Dziś mam straszną ochotę na truskawki,ale takie z kompotu inne mnie nie interesują :) Do wody mam wstręt :oops: No i mogłabym wypić chyba ze szklankę soku od kapusty kiszonej :lol:
 
ja dziś zjadłam dwa paszteciki z grzybami i dwie kanapki z wędzonym pstrągiem - nie mam na nic ochoty ... taki jakiś dziś dziwny jadłowstręt mnie dopadł :-)
 
Ostatnio w pracy myślałam tylko o musztardzie! Przyszłam do domu, zagrzałam kiełbaskę - i się okazało, że musztarda się skończyła!!! A nie jadłam tego "smakołyku" od lat!
 
To ja teraz pochlaniam lody w postaci musu truskawkowego,mniam pychotka :D a poza tym to strasznie nie moge oprzec sie owocom szczegolnie kiwi i pomaranczkom.I pije duzo wody :D
 
reklama
Ja przepadam w tej chwili za zupkami z paczki,strasznie smakuje mi ten makaron ze zupek chińskich :D
 
Do góry