reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla mam karmiących piersią

Niby się goi i niby wraca. Gosia jak się zapomni to i w kapturku sobie podje. Raz w osłonce raz bez zajada. Nie ściąga mleczka tak ładnie jak bez. Nocą wietrzę i smaruję mlekiem a w dzień bepanten na wkładkę laktacyjną. Myślę że niedługo nie będzie śladu. Już tak nie boli :)
 
reklama
No to wypadłam. W święta pod pretekstem tygodniowego wyjazdu do moich rodziców "mimochodem" zaprzestałyśmy karmienia. Maja chyba też już miała dość, bo przeszło zupełnie bezboleśnie :-)

Ktoś tu jeszcze został? :)
 
oczywiście ze my:)
karmimy sie tylko do zasypiania i wreszcie Krzys zaczął przesyoiac całe noce:)
Gratulacje! :-)

Nam było łatwo, bo nocne pobudki udało nam się zwalczyć już parę dobrych miesięcy temu (woda podawana przez tatusia zamiast cyca, jakiś tydzień protestów, w tym po dwóch dniach już bardzo niemrawo), a parę tygodni temu w ramach przygotowywania do odstawienia totalnego ostatnie karmienie przed snem odprawiałam na siedząco, na kanapie, gdzie się wycierałyśmy po kąpieli, a nie jak wcześniej w naszym rodzicielskim łóżku, gdzie Maja zasypiała mi przy piersi. Dzięki tej zmianie Maja sama zaczęła po kąpieli na pytanie "wolisz mleczko czy idziemy czytać bajeczkę" wybierać bajeczkę :)
 
ja po karmieniu w naszym wyrku jak młody zasnie zaklejam plastrem i młody potem jak sie obudzi to sprawdza i mówi- o plaster i zasypia na drugim boku
 
reklama
reklama
Do góry