reklama

Wątek Gartulacyjny Kwietniowych Mam !!!

Temat na forum 'Archiwum kwiecień 2013' rozpoczęty przez Kruczka, 28 Luty 2013.

1. Kruczka

Kruczka Fanka BB :)

Majra gratulacje! z dzieciaczkiem na pewno wszystko będzie dobrze i niedługo będziecie razem w domku :tak:

trzymam kciuki za Was!

2. iza876

iza876 Fanka BB :)

Majra gratuluje!! Wszystko napewno skończy sie bardzo dobrze i już niedługo zabierzesz swoją pociechę do domku:-) ale sie cieszę :tak:

3. reklama
  4. Nef

Nef Fanka BB :)

majra GRATULACJE ogromniaste! a jednocześnie jestem w szoku! Wow, pierwsza kwietniówka nam się wysypała, ale najważniejsze, że wszystko z maluszkiem dobrze! I już samodzielnie je i oddycha!
    A to z powodu cholestazy wywoływali poród czy cc?
    Życzę szybkiego powrotu do sił i formy, zdrówka dla maluszka i żebyście jak najszybciej mogli go zabrać do domku:tak:

5. margot87

margot87 Fanka BB :)

Majra gratulacje! i daj znać czasem jak tam Bartuś sobie radzi na świecie ;-)

6. anila

anila Fanka BB :)

Majra - GRATULUJĘ! życzę szybkiego powrotu do formy i abyście jak najszybciej mogli zabrać synka do domu. Wszystkiego dobrego!

7. Tasia001

Tasia001 Moderator

GRATULACJE dla Bartusia i dzielnej Mamy. Majra trzymam za Was kciuki. Sama jestem wcześniakiem i całe życie zdrowa (jeszcze nigdy antybiotyku nie brałam). Wierzę, że twój synuś też będzie zdrowym i silnym chłopcem.

8. Smile_

Smile_ Antek, Franek i Staś

Majra - moje Gratulacje!! Dużo zdrówka dla Bartusia. Duży z niego chłopak!

9. Iśku

Iśku Fanka BB :)

majra ale wiadomości - gratulacje!! :-D zdrowia dla maluszka, żebyście jak najszybciej byli razem! ściskam serdecznie :-)

10. reklama
  11. muro

muro Fanka BB :)

Majra- kochana, ale nas zaskoczyłaś:-D zdrówka dla maluszka:-D. Jeszcze troszkę i będziecie mogli maluszka zabrać do domu. :tak:
    Gratulacje!!

12. Oliwka 36

Oliwka 36 Fanka BB :)

majra gratulacje, trzymajcie się dzielnie, trzymam za Was kciuki, Bartuś dużo zdrówka i rośnij ładnie :-)

Poleć forum