reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek Gartulacyjny Kwietniowych Mam !!!

reklama
majra, z całego serca gratuluję. Jeju aż się popłakałam.. Trzymam mocno kciuki za zdrowie Bartusia, żebyście wkrótce wszyscy mogli być już w domku !
 
majra gratuluję z całego serca :) mocno trzymam kciuki za Ciebie i Bartunia :)
pozdrawiam cieplutko :*
 
Ostatnia edycja:
majra gratulację!!!!!! Trzymam mocno kciuki, żeby Bartuś jak najszybciej wyszedł do domku i żebyście byli już wszyscy razem!!!

Dużo zdrówka!!!
 
majra, Wielkie gratulacje!!! :-)
Życzę dużo zdrówka dla synusia i szybkiego powrotu do domku... buziaki dla pierwszego kwietniaczka!
 
Majra- gratuluję :-) niech Bartuś rośnie zdrowo, żebyście szybko mogli wrócić razem do domku
 
reklama
MAJRA.....nie uwierzysz, ale od paru dni ciagle chodzilas mi po glowie, ale zadnych wiesci nie bylo...Termin mialysmy na ten sam dzien, jesli dobrze pamietam:) Bardzo mocno Ci gratuluje synka-mam nadzieje, ze zmieni caly twoj swiat i przyniesie Ci wiele dumy i radosci. Wszystko bedzie dobrze-to duzy i silny chlopak...A ty odpoczywaj i dbaj o siebie.
Jeszcze raz- szczere GRATULACJE
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 52
Do góry