reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Zawsze tesknilam za swoimi, to teraz pewnie też..
Trochę nam się plany poprzestawialyi jeszcze pochodzimy w dwupaku :)

Co tam sie u Was porobiło? Na kiedy lekarz ustawia Ci termin? [emoji8]


relgh3712n9sxr50.png
 
reklama
Miałam cc na 14 mieć ale zależy mi na próbie SN. Jestem juz po 2 cc no i wywołanie z Leilusia rok temu.. Bardzo mi zależy by znowu spróbować SN, tylko biorąc pod uwagę niepowodzenie w 1 porodzie i moje szyję poprzednio kiepsko to wygląda. Ostatnio miałam mieć masaż ale szyja zupełnie nie gotoea i dała mi konsultantka jeszcze czas.. Sprawdzimy się w przyszłą środę, jak się uda to masaż a w piątek zakladalabym cewnik etc. Niestety nie może dać mi leków na wywołanie bo mogłoby rozerwać macice.. Wiec mam niewielkie szanse.. Gdybym nie szła w piątek, to ostateczna cc 21. Juz mi się dluzy.. I meczy mnie wywoływanie :p
 
Do góry