reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
I od razu pytanko (ostatnio mam ich wiele:dry:) musze kupic elektroniczna nianie i jak zwykle nie wiem którą znaczy czy cena ma znaczenie :confused:

w tej kwesti też nie pomogę, nie korzystałam z takiego urządzenia ..... :tak::-D:tak:

i witam z rana ..... miłego dnia życzę

u nas dzisiaj okropna pogoda - wilgotno, mrzawkowato i nieprzyjemnie, brrrrrrrrr :szok: dobrze,że w pracy sucho i ciepełko............ :tak::-D:tak:
 
Dzień Dobry!
Własnie popijam kawkę i nie chce mi się kompletnie nic a nic ;-)

Dzisiaj jadę do Gina bo miała coś nowego dla mnie wymyslić. Zobaczymy :-(

A teraz powiedz mi Kochana jak zrobic te piękną emotikonkę co masz przy napisie :"Staraczki do dzieła"

Można takie emoty pobierac sobie ze stronki:
Cosgan.de - Animierte Smilies und Gifs
wystarczy skopiować kod, który pojawia się po kliknięciu na wybrany emot. Stronka po niemiecku ale emoty mówią same za siebie :-)
 
Bry...

Niestety nie dam rady nadrobic wszystkiego od ostatniego razu :-(
Pozdrawiam was wszystkie i uciekam do prasowania.

Wesołych świąt
i
Szczęśliwego Nowego
2009
roku
 
I ja sie witam nareszcie mam neta
Tyle zaległości do nadrobienia,całuski dla wszystkich mamusiek i naszych pociech
Livka to juz mała pannica ,uparta i cwana jak mama i pomału zczyna mówić małe zdania -jest taka śmieszna
potem wkleję fotki
 
Witam piątkowo :-)

Gośka...wieki cie nie było :tak:....buziaczki dla Livki :-)
 
Ostatnia edycja:
a dzisiaj witam sie z domku, Kacper chyba ma zamiar chorować, więc nie poszedł do przedszkola, może przedłużony weekend pomoże i w poniedziałek bedie mógł juz iść do przedszkola :tak:

miłego :rofl2:
 
reklama
Do góry