reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
witam z rańca:)
poniedziałek się kiepsko zaczął, ale mam nadizeje że będzie lepiej :-)
 
teraz jakas taka pogoda na choróbska odpowiednia:angry:
ale zdróka dla wszystkich chorujacych i zamierzajacych chorowac ;-)

pogoda faktycznie odpowiednia, choć od soboty jest lekki mrozik, więc może sie poprawi :tak: a u nas na szczęście na zamierzeniach sie skończyło i mały już dzisiaj pomaszerował do przedszkola :tak::-D:tak:

witam poniedziałkowo i miłego dzionka życzę :tak::-D;-)
 
Witam :-)
Dzisisj byliśby na pierwszej wizycie u lekarza iniestety nie jest najlepiej :-(
Moje maleństwo bardzo mało przybrało od wagi urodzinowej tylko 30g a od wagi z jaką wyszliśmy w 8 dobie 160g. :-(
Musimy zrobić badanie krwi i moczu i za tydzień kolejne ważenie jak dalej będzie tak mało to chyba będzie trzeba dokarmiać zastanawia mnie tylko to że chyba jak by był głodny to nie spał by tyle dzisiaj w nocy budził się średnio co 3godz. i skąd te pełne pampersy :confused:
 
Na początku witam wszystkich serdecznie :-) Chciałabym zapytać Was o coś, bo sama już niestety nie wiem, co o tym myśleć... :-(

Przytulaliśmy się z moim mężczyzną bez zabezpieczenia 18 listopada (8 dzień cyklu). Mam długie cykle (32 dniowe, odkąd przestałam brać pigułki), i według obliczeń @ powinna się była pojawić 12 grudnia. Jednak do chwili obecnej po @ ani śladu... ;-)Po około 3 tyg od przytulania pojawiło się u mnie kilka objawów mogących sugerować ciążę (senność, zachcianki żywieniowe, uczucie ociężałości, dziwne "skurcze" w podbrzuszu jak te przed @, 2 dni miałam też lekkie mdłości). Dodatkowo od tego samego momentu czuję, że podbrzusze stało się twardsze i oczywiście w dalszym ciągu towarzyszą mi te lekkie "skurcze" (dodam, że dotąd już kilka dni przed @ umierałam z bólu podbrzusza i pleców :dry:)... Zresztą, odkąd po przytulanku wstałam z łózia mam nieodparte wrażenie, że w środku siedzi fasolka... :-) Ciężko mi było wytrzymać, ale postanowiłam poczekać do 14 grudnia i jeśli nic się nie wydarzy, zrobić test...
I zrobiłam, dzisiaj rano... PRE-TEST... Wynik był negatywny, ale @ dalej brak... A wszystkie "dolegliwości" o których wspomniałam dalej mam... Czy to możliwe, że jednak jestem w ciąży?... Dodam, że w mojej rodzinie były już przypadki zafasolkowania przed "spodziewanym" terminem owu...

Będą wdzięczna za odpowiedź :tak: :blink:
 
reklama
Dzień Doberek!
Nie ma to jak odwołany dzień pracy z powodu jej braku. Mogę w spokoju porobić cos w domu. Co oczywiście nie znaczy, że mi się chce... ;-)
 
Do góry