reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Rośnie [emoji16] właśnie skończyłyśmy 7 miesięcy [emoji33]


relgh371wt5xyvbd.png
 
reklama
Nie dziękuję jeszcze :)
W poniedziałek scan, muszą potwierdzić ze łożysko się podniosło do końca, by móc próbować. Potem masaż a jak nic 12.06 wywołanie :p

Jak uWas??
 
Ojej, jest cuuudna!!
Zmęczona przez upały chyba. Troszkę zestresowana, że nie uda się SN i wiesz.. Czuje taki trochę żal,że stracę brzuszek. Jakby nie bylomw ciąży jestem od marca 2016.. Niesamowicie niemoge się doczekać córeczki ale.. Jakbym przyzwyczaiła się do mojego stanu..

Teraz jestem na antybiotyku bo tak się rozchorowalam, oby przeszło szybko.

Szkoda, że reszzta nie zagląda, ciekawe co u nich, może więcej maluszków w drodze :)
Wy planujecie jeszcze??
 
Dużo zdrowia życzę [emoji8]
My juz nie planujemy [emoji846]
A do braku brzuszka można się szybko przyzwyczaić jak jest taki mały łobuziak na zewnątrz już [emoji8]


relgh371hhmedeu0.png
 
Zawsze tesknilam za swoimi, to teraz pewnie też..
Trochę nam się plany poprzestawialyi jeszcze pochodzimy w dwupaku :)
 
reklama
Sreberko cudna jest tylko kochać tulić i rozpieszczać :-)
Lilth może i będzie tak jak mówisz ale póki co cieszę się tym co mam dwa tygodnie temu Majka miała pierwszą komunię więc zajęć nie brakowało a zajęte ręce oznaczają spokojniejszą głowę :-)



Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry