reklama

Wątek główny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez nimfii, 20 Maj 2009.

1. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Już niebawem powinny się pojawiać pierwsze mamy lutowe 2010 :-)
    A może już jakieś sa na etapie wyczekiwania dzidziusia? :tak: dajcie znać jak ujrzycie dwie kreseczki zwiastujące maleństwa...

Pozdrawiam serdecznie jako mama lutowa 2009 :-D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 Styczeń 2010
  2. marta0101

marta0101 Początkująca w BB

witam wszystkich wlasnie sie dowiedzialm termin mam na 3 lutego zapraszam wszystkie przyszle mamy

3. reklama
  4. nimfii

Gratuluje pierwszej lutowej mamie :-)

5. anka<3

anka<3 Mam nadzieję...

Witam również dzisiaj zrobiłam test i z moich obliczeń wychodzi termin na 2 lutego 2010:) pozdrawiam Wszystkie przyszłe mamy..

6. vvictoria

vvictoria 11.06...........02.10:)))

ja tez mam termin na 3 luty... hehe ale smiesznie.... :-D

7. anka<3

anka<3 Mam nadzieję...

Gratuluję kolejnej lutówce:) Chciałam się was zapytać. Byłyście już u ginekologa na badaniu usg?? Czy myślicie, że to za wcześnie??

8. zAgatka

zAgatka Fanka BB :)

Gratuluję , dbajcie o siebie i fasolki.

9. nimfii

Mnie na pierwsze badanie USG zaproszono w 8tc ;-) a i tak maluszek mial kilka milimetrow

10. reklama
  11. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

Witajcie Kochane Lutóweczki
    Z przyjemnoscią bym do Was dołączyla bo bardzo chcialabym miec dziecko z poczatku roku. Synka mam z października i teraz mogloby sie nam przydarzyc na wiosnę albo koncówkę zimy :))))
    Jesli chodzi o Usg to nie ma sensu robic wczesniej niz po 7 tyg ciązy. Bo choc bedzie widac pęcherzyk to moze on by jeszcze pusty. Dlatego nie ma sensu wczesniej niz po 7 tyg. ale to tylko moje skromne zdanie!

12. vvictoria

vvictoria 11.06...........02.10:)))

witam rowniez myślę ze nie ma sensu czesniej niz 7 tydzien bo jeszcze nic nie widac tylko pecherzyk a pozniej serduszko.

Poleć forum