Tygrynka
S i T - :***
łoooo to jaki jest plan co robimy do 2?
a co się robi w piatek o tej godzinie?? balujemy


Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
łoooo to jaki jest plan co robimy do 2?


też mam dziwne sny, ale czasem po siku nie mogę długo zasnąć... w dodatku w nocy mija więcej czasu bez leków i nad ranem budzę się spocona jak mysz![]()
kurczę Pysiu dzielna jesteś mi by się nie chciało wychodzić w to zimno by jechać, nawet po męża
chcialabym zmienić ten tryb snu, ale ciężko mi się przestawić... jak się położę przed 1 to leżę i się męczę...
a co się robi w piatek o tej godzinie?? balujemy![]()
ja o tej porze w zeszłym tygodniu ogladalam na dyskotece bikejkia co się robi w piatek o tej godzinie?? balujemy![]()
ja mam takiego wkur... na dzisiejszy wieczór wszytko mi się na łeb zwaliło....siedzę tu z wami w reku mam fajkę i się bije z myślami...zapalić czy nie.....mam dylemat jak h...



zgadnij kochana zgadnij czy masz zapalić czy nie... no???? jaka decyzja????![]()