reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Wątek główny

reklama
Znam już od 16 tyg. będzie Igorek :-) Może Milenki mają dziś słabszy dzień :-) bo mi tak krew z nosa leciała że mi się ręką ruszyć nie chciało. A jakimi zdrobnieniami będziesz jeszcze mówić do Milenki?
 
Kochana ja jestem prawnikiem, a pracuje w sądzie rejonowym w wydziale gospodarczym z seksja upadlosciowa...stad moje zaciekawienie slowem upadlosc ;-) nie wiem czy bede w stanie cos pomoc(patrzac na ogolny zarys pracy to raczej watpie ;)) ale w razie czego daj znac :) postaram sie cos doradzic :)

no fakt, ja bardziej socjologicznie do sprawy podchodzę, ale jakbym utknęła na rozdziale o upadłości to mogę pytać?? bo trochę nie łapię co i jak:zawstydzona/y:

Milena super wieści:tak:

Anyolka a mniej więcej jakie masz urządzonko i za ile? bo ja się przymierzam do kupna i nie wiem czy to faktycznie działa... a tanie nie jest...
 
GGosia- a pracujesz w zawodzie? czym sie zajmujesz?

Tygrynko- jesli bedziesz potrzebowala pomocy-pytaj smialo- jesli tylko bede umiala jakkolwiek doradzic to nie ma problemu :)
 
Znam już od 16 tyg. będzie Igorek :-) Może Milenki mają dziś słabszy dzień :-) bo mi tak krew z nosa leciała że mi się ręką ruszyć nie chciało. A jakimi zdrobnieniami będziesz jeszcze mówić do Milenki?
Wlasnie mialam ci napisac ze masz ladne imie ale nie chcialam lukrowac , a co do zdrobnien to Ty mozesz mi cos podpowiedziec










 
Ja lubię jak nadal mówi się do mnie Milenka :-) ale np mój tata mówi Lusia a wzięło się od Milusia. mówiono też do mnie Mila, Milucha :szok: a złośliwe koleżanki Milejdi.
 
reklama
Do góry