reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Haha wiem wiem, to był żarcik :-p Ale fajnie macie, Pysia Ty też. Strasznie lubię chodzić w takie miejsca, a marzy mi się wypadzik do jakiejś fajnej filharmonii...
nie wiecie, ale śpiewałam parę lat w chórze, który zbierał złoto we Francji dość długo i najlepiej mi się wycisza przy takiej muzyce :zawstydzona/y:

A skąd ten wsydzioch? Świetna sprawa. Ja niesety jestem antytalent muzyczny. Za to mój chopek szaleje. Jest wokalista, ale potrafi zagrać na gitarze, basie, u teściów organy jeszcze stoją, harmonijce...Ja się śmieję, ze jak już znajdzie tych zajebistych kolesi dfo grania, to ja menagerem zostanę bo do tego to się nadaję :)
 
A skąd ten wsydzioch? Świetna sprawa. Ja niesety jestem antytalent muzyczny. Za to mój chopek szaleje. Jest wokalista, ale potrafi zagrać na gitarze, basie, u teściów organy jeszcze stoją, harmonijce...Ja się śmieję, ze jak już znajdzie tych zajebistych kolesi dfo grania, to ja menagerem zostanę bo do tego to się nadaję :)
Ja też mam zero talentu:-p głos do d.upy, instrumenty u mnie to inna planeta, jedyne co to malowanie mi wychodzi z takich sztuk ale to też tak średnio:blink:
 
Hej dziewczynki :) zniknęłam z rana, bo miałam pare spraw do załatwienia, teraz jeszcze ogarnełam chałupkę i upiekłam ciasto no i zagladam na fora a tu tylko BB w sumie to myślałam,że będzie odwrotnie, że tam się przeniesiemy,,, no ale jest jak jest, najważniejsze,że jesteśmy wszystkie na jednym :-) szkoda tylko bo Ilonka się napracowała,,,, ale pamiętamy i Dziękujemy :-)
nadrobiłam co pisałyście ale później dam komenty bo mi strasznie krzyż nawala i musze troszke poleżeć;-)
do później Śnieżynki
 
reklama
Ja też mam zero talentu:-p głos do d.upy, instrumenty u mnie to inna planeta, jedyne co to malowanie mi wychodzi z takich sztuk ale to też tak średnio:blink:

to ja nie mam żadnych artystycznych uzdolnień, albo żadnych jeszcze nie odkryłam. Zawsze w nauce byłam dobra, a raczej mimo braku nauki mialam wyniki :) i w organizacji :). Za to siorka jest metaloplastykiem, architektem i malrka. Rodzicom artystycznych genów zabrakło do przekazania :)
 
Do góry