Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
myslę ze jak faktycznie da Ci tyle ubranek to warto kupic jej coś fajnego!!!! Dla córci czy dla niej.....malo jest takich ludzi ktorzy za nic oferują pomoc lub...ubranka!!!!!A ja dzis bylam w biurze poprosic o papiery ( od 9.11 bede juz na macierzynskim) i kobietka ktora tam pracuje urodzila coreczke 10m-cy temu i sama sie mnie zapytala co bede miala i zaproponowala ze odda mi wszystkie ubranka po swojej krolewnie - strasznie mnie to ucieszylo . Powiedziala ze ma jch mnostwo i zadzwoni do mnie , inne rzeczy tez ma . Jak myslicie chcialabym sie odwdzieczyc i jej cos kupic i pomyslalam o fajnym ciuszku dla jej corki ?
Wiesz ja juz i tak tam nie pracuje , a rozu tez nie znosze ale ona nie wiem . Po ubrankach poznam jej preferencje...Pomysł mnie się podoba, z tym, że broń boże nie nieś tego do jej pracy, żeby nie zostało uznane za korupcję. Tutaj w UK, są bardzo wyczuleni na tym punkcie!
Jeśli zdecydujesz się na ciuszek, to polecam kupić coś neutralnego, a nie w dzikim różu, bo ja bym chyba oszalała.
Ja bym polazła kupic sobie ten bigos, ale starma sie być ematyczny, a nie zlośliwa, więc tak postanowiłam zadbac o twoje sumienie i żąładek w jednym
PysioteistkoGenialne. Idę, bo mam dwiescie metrów na cmentarz (ale spoko, nie martwie się krzyży nie niszczę
)
PS; Wody święconej tez się nie boję![]()

a księdza się boisz??Ja kiedys 12 lat temu wazylam 55 kg i jestem ciekawa czy teraz w ciazy dobije do tej wagi![]()
niedawno 50kg przekroczylam, ale takim chudzielcem nie jestem, tylko niska jestem 162cm![]()
chyba pójdę się załamię.... albo cos zjem z rozpaczy
A Gucha, cos miała w planach dzisiaj, czy się na nas obraziła?
chathamka teraz ta grupa dalej jest zamknięta tylko dla pewnej grupy stałych bywalców i tam mozna pisać jakieś problemy, a np tu tylko dac znać, ze tam opisujemy problem. A przynajmniej jest w kolorach i ustawieniach BB.
LOL. tyle to ja wazyłam 5 lat temu. ale kurde po ciązy w przyszłym roku będe tyle wazyc, choc bym miała paść.

A ja dzis bylam w biurze poprosic o papiery ( od 9.11 bede juz na macierzynskim) i kobietka ktora tam pracuje urodzila coreczke 10m-cy temu i sama sie mnie zapytala co bede miala i zaproponowala ze odda mi wszystkie ubranka po swojej krolewnie - strasznie mnie to ucieszylo . Powiedziala ze ma jch mnostwo i zadzwoni do mnie , inne rzeczy tez ma . Jak myslicie chcialabym sie odwdzieczyc i jej cos kupic i pomyslalam o fajnym ciuszku dla jej corki ?


no popatrz jeszcze są mili ludzie na tym świecie
