reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

mnie kluje srece rano od 3 dni... a dzisiaj u mnie jest tak goraco ,ze nawet nie mam sily sie ubrac... jakas slaba jestem :-( 0 sil.
 
reklama
Moni_ka masz rację kopa w dupę to powinnaś dostać porządnego ! Przestań czytać takie rzeczy, bo oszalejesz, a dzidzia razem z Tobą...

Tak w ogóle Dziewczynki to ostatnio nie masz czasu siąść na BB ;((((( Mam nadzieję, że już mi się czas troszeczkę zwolni... wczoraj byłam wycenić badania krwi, które dostałam od lekarza i wychodzi ok. 300 zł! Ale jak to mówią : zdrowie najważniejsze.

Widzę, że praktycznie wszystkie przeżyły burzę, ja przeżyłam horror. Poszłam wieczorem na rynek z kolegami i z Moim A i dosiedli się do wódki i zrobili przed pępkówkę za zdrowie moje i dziecka... było strasznie fajnie gdyby nie to, że wracając do domu padł mi telefon, zero ludzia na ulicy i nigdzie taxówki ! biednemu to zawsze wiatr w oczy... i 50 min szliśmy szybkim tempem do domu rozglądając się za jakąś jadącą taxówką, a nad nami... burza. A potem tak już totalnie waliło, że spac nie moglam :-p

Jakie plany na dzisiejszy dzień ?:-) Ja leżę z nogami do góry i PIERDZIELE nic dzisiaj nie robię :-):-):-)
 
Poza tym że musze wyprawić się do apteki po kubeczek na siuśki :-p

Ja wczoraj zrobiłam sobie zapas:-)

Mama Sówka super wątek :tak:

:-):tak::-D

Dzień Dobry dziewczyny! Również i tutaj chciałabym się przywitać ponieważ jestem nowa, ale mam nadzieję że szybko się zaaklimatyzuje :) Jestem w 10 tyg a termin mam na 7 luty. I to moja pierwsza dzidzia także bardzo to wszystko przeżywam :)

Witaj alexandriaa wśród nas:-) i gratuluję fasolki:-) już Cię wpisałam na listę:-)

luczynka
daj znać jak wizyta:tak:

Dziewczyny ja dziś nie wiem ile dam radę pisać, bo po pierwsze przez tą masakryczną burzę nie mamy prądu i piszę na resztkach baterii w laptopie, a po drugie dziś mam dzień, że co zjem to zwracam, więc masakra:angry: buziaczki kochane Śnieżynki i miłego dzionka:-)
 
Witaj Alexandriaa

Shingle zapraszam. wyszła mi naprawdę super, ale spędziłam przy przecieraniu prawie 4 godziny :zawstydzona/y:. jest z czerwonego i zielonego agrestu z dodatkiem cynamonu i odrobiny skórki pomarańczowej. taka mało słodka, raczej kwaskowata. wymyśliłam sobie ze idealnie nadaje się do naleśników. Ale bym zjadła nalesnika z dzemem, to teraz. pewnie do obiadu zmienie zdanie i zjem ogórki kiszone. juz kilka razy tak miałam. Obiecałam mojemu dzis normalny obiad- zupa, kotlety drobiowe, mizeria z ogórków. Dziewczyny słyszałyście ze nie powinnyśmy jest za dużo świezych ogórków, bo moze nas spotkas wielka żoładkowa niespodzianka?

Sówko kochana super wątek Loisek nawet mi nie mów o tym jak gorąco. wczoraj prawie rozpłynęłam sie , dzis juz mi słabo z gorąca. jak nic musze kupic chocby mały wiatrak bo padne do konca sierpnia.

aa cały czas marze, ze bede mogła z dniem 1 września wrócić do pracy. W tym roku nie dostane wychowawstwa wiec i mniej roboty papierkowej. Ale juz bym wróciła, bo zaczynam świrowac. wymysliłam sobie ze skoro mam mase czasu moze sama uszyje sobie posciel dla maleństwa. Mo mnie okrzyczał , zabrał kabel od maszyny do szycia i kazał wybic sobie z łepka takie pomysły. Dobrze że nie wiedział ile wczoraj siedziałam zeby odczyścic kafelki w łazience, jemu powiedzialam ze 20 minut,. trzeba to pomnozyc bardzo sporo ;)





 
Oj ja mam plany :) ciocia kupiła mi kolejny śpioszek , a raczej body . Nic nie dały prosby by nie kupowac na razie różowych bo nie znam płci i nie mam zamiaru potem syna w różowe ciuszki .Ale jako iż mam już kilka rzeczy dla maluszka , dziś zaczynam robić dla niego szuflade w komodzie :) planuje dno wyłożyć jakimś ładnym materiałem itp . Jak skończe swoje dzieło to sie pochwale fotką , a na razie focia śpiochów :)
 

Załączniki

  • DSCF1059.jpg
    DSCF1059.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 20
witajcie dziewczynki

Alexandriaa - miło że do nas dołączyłaś ;-)
Anisen - a ja marze juz o zwolnieniu - od 1 wrzesnia ide juz na stałe... czuje się fatalnie póki co - to pewnie przejdzie, ale chcę się zająć sobą i nie stresowac pracą....

Shingle - moja bratowa przy drugiej ciąży po cesarce tez się uskarżała na pieczenie szwu... musisz dbac bardzo o tą skórę żeby była dobrze nawilżona...
 
Raju koguta !! Anisen skąd Ty bierzesz siły ? Ja wczoraj sobie wymyśliłam mycie okna w dużym pokoju (na moje nieszczęście od zachodu...) i myślałam że życie skończę. Pot mi płynął po brzuchu i po tyłku. A Ty wczoraj gotowałaś, sprzątałaś... Podziwiam

Dlaczego Luczynka się nie odzywa ?...
 
Kurcze tak się zarzekam żeby nic nie robić żebym sobie nie zapeszyła, a Wy robicie taaaaaką ochotę :-):-)
 
reklama
Shingle to mój mąż mnie wkreca ze to chłopak i nie ma innej opcji :).
Fajna ta moja lekarka. poopowiadala mi, sama z siebie o seksie wspomniala, o jedzeniu trochę i jeszcze chciała mi l4 wypisywac na całą ciąże :)
 
Do góry