reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

czesc
nie pamiatam ktora z dziwczyn kupila, ale mozecie mi podac jak nazywal sie ten detektor tetna dzidz?? pamiatam jak sie ktos wypowiadal ze fajnie slycha serduszko, z gory dziekuje za pomoc. kolezanka leci do polski i mi kupi, juhuuuu



Tak ja. Ja kupowala akurat tutaj:

detektor | BabyClub - WÓZKI | Foteliki dla dzieci | Artykuły dla niemowląt | Avent | Chicco | Wózki dziecięce | Łóżeczka turystyczne | Zabawki Fisher Price | Akcesoria dla niemowląt

+ musisz sobie kupic zel do usg w aptece za 4 zlote.
 
reklama
Ja dzisiaj latam przez caly dzien i kurcze nie dosc, ze mie rano kluje serce od kilku dni to jeszcze dzisiaj zaczelam miec takie delikatne skurcze jakby w macicy co jakis czas... hmmm od czasu do czasu przez chwile pozniej znikaja i z ajakis czas znowu... tak mysle czy nie wziasc jednej NOSpy.:baffled:
 
A ja się dzisiaj topię, albo rozpuszczam. Nie wiem ile mam stopni w mieszkaniu, ale jestem bliska szaleństwa. Do tego to gardło... f*** znowu nie będę spać, bo tak mnie boli, a lekarz powiedział, żeby nie pić syropów :(. Gorączki nie wiem, wieć apapu nie chce na to brać.
Mam nadzieję, ze do poniedziałku już mi to przejdzie.

W niedziele moi rodzice robią imprezę wiec powiemy wszystkim, ze wpadliśmy z męzem we trójkę na ciacho ;). Oj będzie się działo. Już się boję:szok:
 
Pysia- u nas tez byl upal...ale ja (naszczescie) mam w mieszkaniu klimatyzację...
Jednak jak wychodze na zewnatrz to po 10 min mam dosc.
Pysiu a na swoje bolace gardlo nie mozesz stosowac TANTUM VERDE?
Wiem ze w ciązy mozna....a ono ma takze dzialanie przeciwbólowe.
 
o tym lekarz nie mówił, faktycznie napisane jest że mozna. Jak coś to może jutro kupię, ja księ nie poprawi. Tylko, ze bioparox mogę, ale to mało przeciwóblowe jest.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyneczki!

Ja dopiero dotarłam do domku... a szłam jak ociężała... strasznie puchnę na wieczór to co się dzieje z moim brzuchem... masakra.

Rano wychodze jest ok a wieczorem wracam w rozpiętych spodniach :dry:

Luczynka - fantastycznie że wszycho ok - teraz możesz już być tylko mega spokojna.

Ilona - chyba ci zazdroszcze tego pluskania - ja się ide wypluskać pod prysznic:D
 
Śnieżynki :-D

Żyjecie ? Ja wczoraj myślałam że padnę... jaki upał...
Dzisiaj jadę po mojego synka :tak: i wczoraj z M ustaliliśmy że 23 pojedziemy na tydzień do Berlina. Chciałam na dłużej ale okropnie nas moje wizyty ograniczyły. Więc będzie tylko tydzień.



Kejt kciuki mocno trzymam za dzisiejszą wizytę :tak: Koniecznie napisz co nowego u Fasolki ;-)

Miłego dnia Brzuchatki
 
Jakoś umknął mi post Loska. Kochana koniecznie weź no-spę. Skurcze po pierwsze nie są miłe, a po drugie nie wiadomo czym są spowodowane. Teraz nie powinnyśmy mieć skurczy więc nie czekaj i bierz no-spę, a jeśli się wahasz czy niepokoisz to może pójdź do ginka... Trzymam kciuki ;-)
 
reklama
Shingle ja tez w mieszkaniu mam ze 40 stopni masakra wszytskie okna pootwierane a powietrza ni ma. Wogóole strasznie sięmęczę na słońcu. wczoraj z małą na szczepieniu byłam potem w zusie i jeszcze w supermarkecie po pieluchy i myslałam ze po drodze się przewróce. Masakra.

A dzisiaj mam wizytę kontrolną u gina juz niemogę się doczekać może więcej będzie juz widać mojego bąbelka.
 
Do góry