reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

A myślicie, żeby iść już chociaż na wizytę kontrolną nawet bez usg?? Poprzednią ciążę poroniłam w 6tc , wtedy się załamałam i nie chciałabym przeżywać tego ponownie;(
 
reklama
Aniu - nie wiem czy jest sens.
No chyba ze gin da ci jakies srodki na utrzymaniu fasolki..nie wiem luteine czy duphaston.....
Trzymam kciuki zeby bylo Ok.
Niestety natura jest bezlitosna jesli ma sie coś stac to wiemy ze my nie bedziemy miec na to wplywu! Ale myśl pozytywnie!
 
A myślicie, żeby iść już chociaż na wizytę kontrolną nawet bez usg?? Poprzednią ciążę poroniłam w 6tc , wtedy się załamałam i nie chciałabym przeżywać tego ponownie;(

Witam, w sumie to nie trzeba, ale w twoim przypadku bym poszła, żeby chociaż zbadać poziom progesteronu czy bety, usg nie musi robić, ale jeżeli uzna, że to konieczne to ok. Więc moja rada to i tak udać się do lekarza dla świętego spokoju.
Pozdrawiam
 
A myślicie, żeby iść już chociaż na wizytę kontrolną nawet bez usg?? Poprzednią ciążę poroniłam w 6tc , wtedy się załamałam i nie chciałabym przeżywać tego ponownie;(
Ja na twoim miejscu udała bym sie do gina i opowiedziała historie...
Ja teraz od poczatku biore luteine i tez za tydzien ide do gin ale tylko po recepte na luteine...
 
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Jak jutro uda mi się dostać do ginekologa to już nie będę się tak martwiła i będę bardzo szczęśliwa, gdy powie, że wszystko ok;) Na razie czuję się dobrze i mam OGROMNĄ nadzieję, że tym razem będzie lepiej i że uda mi się dotrwać z Wami do końca 9 miesiąca.Jak się dostanę jutro (to jeszcze nie pewne, ponieważ 1 raz idę do nowej przychodni) to napiszę co powiedział lekarz i jak się sprawy mają. Dobrej nocki Kochane.
 
ja żle spie ostatnio... to chyba spowodowane tym że bardzo lubie spac na brzuchu a teraz juz na nim nie spie, na plecach wogole a na boku jakas wygieta jestem wiec tak zle i tak niedobrze:baffled: juz mi sie przypomina jak z corcia w ciazy byłam tylko na boczkach spalam myslałam że mi biodra odpadna:laugh2:
 
Witam ... Gratuluje wszystkim zafasolkowanym mamusiom:* mam nadzieje ze niedługo do was dołacze okaże sie 4 czerwca:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniu<3 powodzenia u lekarza, trzymam kciuki:)))


Dziękuję kochana :* Byłam u lekarza, ale tak naprawdę się jeszcze bardziej zmartwiłam. Co prawda jest za wcześnie na badanie usg, ale z badania ginekologicznego lekarz stwierdził że macica jest wąziutka a powinna już się rozszerzać i może to być ciąża pozamaciczna albo coś innego:sad::sad: ale podobno to jeszcze może to być na razie tylko podejrzenie i dużo czynników mogło spowodować tak stan rzeczy.. Ale ja się boję, że zrobię sobie nadzieję i znów mnie wezmą do szpitala a ja już się kompletnie załamię.. Następną wizytę, która ma potwierdzić ciążę albo ją wykluczyć mam 11 czerwca chyba się załamię do tego czasu:sad:
 
Do góry