reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

a daleko masz do szpitala?? jak się bardzo będziesz martwic to polec do szpitala na KTG..... po co nerwy tracic..... a tak zrobią KTG i pewnie się okaże że wszystko dobrze, tylko maluszek siły zbiera:D
 
reklama
hi mamuski!! ja w piatek skaczylam juz prace, wiec teraz biore sie ostro do roboty w domq! wczoraj rozlozylismy folie w pokoju malenkiej dzis malowanko, hehe na szczescie mnie to ominie bo w tym czasie do ginka jade. na koniec przyjde:-) juz ubranka sie piora wiec pozniej prasowanko i skladanko... milego dnia zycze wszystkim, chociaz u was to pewnie juz wieczor:-)3majcie sie cieplutko!!!
 
Cześć Kulotki:-)

Dziś od rana czuję małą w miednicy... Bolą mnie kości, krzyż i podbrzusze i ucisk na.... hm... wciąż chce mi się do toalety na jedno i drugie;-) Czyli to już pewnie niedługo...


Ja dziś się czuje dokładnie tak samo....a jak usiądę to mi się trudno oddycha...a jak chodzę to mam wrażenie że mała mi dosłownie zaraz wypadnie:szok:....ahhh
Muszę jeszcze wytrzymać z porodem....bo jutro jedziemy do szpitala na badanie serca Filipa. Będzie to dla mnie ciężka wyprawa bo musimy wstać nad ranem...a w samym szpitalu mały będzie miał narkoze..więc dla mnie to sporo nerwów....
Mąż mówi że zabieramy torbe bo nie wiadomo czy tam się coś nie zacznie....:szok:
ahhh....
Pozdrawiam was i miłego dnia...i udanych wizyt u lekarzy :happy2:
 
Aninaka ja tak mam juz drugi tydzien;-)
Anne moja Mala tez juz sie mniej rusza i gdzies wyczytalam, ze na tym etapie ciazy to normalne, bo dzidzia juz ma malo miejsca i zbiera poza tym sily na wyjscie:tak:Ale pewnie, ze lepiej sprawdzic:tak:Moze sie zrelaksuj i wtedy zobaczysz - moze zacznie sie ruszac wiecej. Przynajmniej u nas tak jest:-)
 
reklama
Gibaga chyba na zamknietym dziala;-) sama jestem ciekawa co u Niej:-)

Większość z nas udzielających się na forum nie ma dostępu do zamkniętego - ja też. Ale jakoś mi to nie przeszkadza, bo w Waszym gronie czuję się naprawdę dobrze :-)

A tak w ogóle, to się właśnie też ostatnio zastanawiałam co słychać u: Gibaga, Siuniab, Pysia, AniaForever, Rechotka i całej reszty bandy, która przeniosła się na zamknięty :-D
 
Do góry