reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej,

Na księdza czekałam prawie 4 godziny:wściekła/y:, bo był o wpół do 8. J. przyjechał specjalnie o 4 i do 6 czekał ale później musiał jechać dalej, więc byłam sama. Wizyta trwała 5 minut. Ale za to mam posprzątane w domku. Pewnie nigdy bym się za to nie wzięła. Jutro ginek i odwiedziny u Babci.

Trzymajcie się!!!
 
reklama
kalemeon ciekawe jak to dzisiaj w nopcy bedzie:baffled: Dzisiaj sie troche "orobilam" i mam nadzieje, ze sie wyspie z tego zmeczenia.
Szafeczke dla Malej mam juz gotowa i torba do szpitala spakowana wiec...;-):-)
Ale w sumie to od dzisiaj jeszcze caly miesiac czasu mam do rozwiazania:tak:
No zobaczymy jak to bedzie.
 
Sama jestem ciekawa, jak będzie dzisiaj. ja ganiałam cały dzień po mieście i też się zmachałam, więc może będzie lepiej... Mam nadzieję :-)
 
Ja dzisiaj o dziwo cały dzień w miare dobrze się czułam.
Nawet wyjazd do miasta mnie bardzo nie sforsował.
Trzeba było nareszcie paczuchy z allegro powysyłać.
A jak sie mieszka na wsi to nie jest to łatwe.

Pod wieczór tylko mała weszła mi w żebra i wróże że rano obudze sie z kolejnym siniakiem :(
 
Witajcie Śnieżynki:-)

Dziś Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka
laugh.gif
ciekawe czy któraś zrobi prezent i się rozpakuje
confused.gif
happy8se.gif
bo do końca stycznia zostało tylko 10 dni, a tak wszystkie panikowały, że szybciej urodzą
shocked.gif
p.gif


Jak to zwykle bywa jak Mężuś ma wolne to już od 7:00 nie śpi, a ja też jakoś nie mogę spać jak On się kręci po domu, więc teraz czekam na śniadanko, które właśnie mi robi -> kanapeczki i kakao:-) mniam mniam mniam
cool2.gif


U nas teraz -9 stopni, a niebawem ruszamy na podbój sklepów i mam nadzieję, że nie zamarznę
baffled5wh.gif
a już mam lekki katarek
realmad2.gif


Buziaczki kochane i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-)

gibaga wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-) dużo zdrówka, spełnienia marzeń, szybkiego i lekkiego porodu, pociechy z całej rodzinki, a najbardziej z tej małej Kruszynki, która ma się urodzić
laugh.gif
coś ostatnio się ukrywasz, ale może dziś się ujawnisz
happy8se.gif
happy8se.gif
happy8se.gif
 
Witam się i ja, ale właściwie wracam pod kołderkę - w poznaniu zimnooo i się przeziębiłam:-( kicham i psikam trzymając się za brzuch bo wtedy kłuje:confused:

Gibaga - sto lat!!!

za wszystkie dzisiejsze wizyty mocno trzymam kciuki:tak:
 
cześć dziewczyny

ja jakos ostatnio dziwnie sie czuję, niby w nocy śpię, z przerwami na siku, a rano strasznie mnie kości miednicy bolą, już nie wiem jak mam spać bo na jednym czy drugim boku zadługo sie ne da, na pecach odpada, dzisiaj trochę tak na półsiedząco spałam
ciagle chodzę głodna:dry::szok: i chyba mnie jakaś depresja łapie, bo potrafie sie rozryczeć jak małe dziecko:wściekła/y:

mam nadzieje że u was trochę lepiej, muszę z czytaniem nadrobić

miłego dnia życzę
 
reklama
Madziulka nie przejmuj sie ja płacze widząc reklamę ze szczeniaczkiem w TV.

Noc była ciężka :/ Zasnęłyśmy dop koło 2. Twardo nie wstawałam na siku bo wiedziałąm, ze rano musze do kubeczka do badań. o 5,30 nie wytrzymałam i biegiem do łązienki na drugim mieszkaniu ( obecnien jestem u mamy na 1 pietrze, bo moje mieszkanie na 2 w remoncie). A tu sie okazało, że moje zapasy kubeczków sie wyczerpały :/ No i klapa z badania. Ale za to po opróżnieniu bardzo mnie pęcherz bolał i już nie mogłam zasnać. Mąż wrócił 6,30 z pracy to wtulone w niego jakoś usnęłyśmy, ale sen i tak bardzo ciężki.

Moja mama została mamą " po raz pierwszy" w dzień matki. Wiec moze trafią się dzisiaj babcie po raz pierwszy ;) Prezent na pewno będzie niesamowity :)
 
Do góry