reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witajcie.
Trochę mnie tu nie było, ale naprawdę brak mi czasu. Praktycznie całe dnie jestem sama z naszą Pszczółką i jak zaśnie to pranie, prasowanie, jedzenie, lekcje ze starszą córką itp. Jak już się uporam z tym wszystkim i włączam komputer to Majka woła cyca.
Teraz spróbuję was trochę poczytać bo potem mamy imprezkę u mojej babci.
Dziękuję za pamięć- jeśli ktoś jeszcze o mnie pamięta:-D bo ja o was często myślę.
 
reklama
dziewczyny czy to normalne ze odkad wyszlam ze szpitala moje odchody poporodowe wygladaja jak ostatni dzien okresu czyli prawie ich nie ma ? Zastanawiam sie nad zmianą podpasek na wkładki albo ob mini ( chociaz zastanawiam ze czy mozna zablokowac odchody nawet minimalne tamponem) ogolnie ja tez waze juz nawet kilo mniej niz przed ciążą chociaż brzuszek jeszcze nie jest płaski i niestety w rozstepach :(
Tamponów absolutnie nie można używać. Co do odchodów to ja też po kilku dniach nie miałam tzn. tylko brudzenie albo i to nie, ale miałam silne bóle brzucha i po usg okazało się że odchody się zablokowały i były problemy. za tydzień okaże się czy jest w porządku.

Witam :-) My nawet w nocy dzisiaj niezle spalismy:tak:Po kropelkach Sab juz mi nawet dzisiaj 2 razy kupke mala zrobila i teraz sobie spi. Ja natomiast chyba sie rozchoruje:wściekła/y:boli mnie gardlo i wogole czuje sie do kitu:no:i juz dzisiaj plakalam, bo od porodu zawsze mi cos dolega:baffled::baffled:A do tego jeszcze dostalam uczulenia od butow bo sa lakierowane i mnie chyba szlag trafi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja juz dawalam rumiankowa malej ale mieszam z koperkowa
Nie jesteś sama. Ja od pojawienia się na porodówce przez 3 tyg. byłam na antybiotyku i wybrałam 20 tabletek ergotaminy. Po tych lekach Majka dostała rozwolnienia, a to spowodowało że się odwodniła:szok: i teraz to ona jest na lekach. Bierze smectę a rozwolnienie jest nadal:-(
Mój synuś też w nocy budzi się tylko raz lub dwa:tak:-przewaznie około połnocy i potem o 4tej rano-więc nie jest zle:-),ma dwa tygodnie i zjada ok.90ml-znaczy 100 po przygotowaniu mieszanki z 90 ml i 3miarek mleka,czasem 70ml.
Ale prawie po kazdym karmieniu i odbiciu ma czkawkę:sorry2:-wiecie moze dlaczego???
W ciągu dnia dużo przebywa na moich rękach,bo co zasnie i go połoze to sie budzi i płacze:sorry2:,lubie go tulić i jak spi w moich ramionach,ale tez chciałoby sie cos zrobic w domu,bo narazie to mąż wszystko robi za mnie
Majka też po każdym karmieniu ma czkawkę


Muszę lecieć bo się obudziła.
 
Witam się szybciutko,bo choc malutki śpi-ale juz orawie 3godzinki,więc zaraz sie obudzi,a ja gotuje obiad-na szczescie z pomoca męzusia i wzięło mie ,żeby upiec kremówkę,więc zaraz lecę do kuchni zanim mały będzie jadł.
patrycja9009-mój narazie robi raz dziennie kupkę-jest na butelce.
Miłej niedzieli :)
 
moje dziecie znowu w nocy ładnie śpi budzi sie tylko ok 2.30 a pozniej o 6 i o 9 pozniej juz za to pac nie chce az do wieczora..;] tylko by jadł i jadł
 
Meganne, spróbuj przejść na inne lekarstwo. My zmienilismy na INFACOL i super działa!!Znów spokój zapanował w domu a dziecie ładnie śpi po 4h w dzień i w nocy:-D:-D.
Dziewczyny
u mnie taka wichura od 2 dni i siecze śniegiem z deszczem, że nic tylko w depresję można popaść.
 
Hej,
ale wczoraj był ciężki dzień :-(dla Hani i dla nas.Od przedwczoraj od 4 w nocy do wczoraj do 21 mała miała mega-kolkę, strasznie płakała, prężyła się i zasypiała max na 15 minut. Ponad 17 godzin płaczu i jej bólu:szok:.Wszystkie sposoby domowe też zawiodły. Zmienilismy esputicon na infacol- i jakoś tam pomoglo.
Hania była tak wykończona, że kiedy wreszcie zasnęła, to i tak bidulka popłakiwała, popiskiwała , jak malutki piesio. Było mi jej bardzo, bardzo żal:-:)-:)-(. W nocy już było lepiej po infacolu, ale widać, że nadal jest bardzo zmęczona.
[SIZE=3! [/SIZE]
[/SIZE]
[SIZE=3! [/SIZE][/SIZE]

Biedna malutka...wspólczuje takich bolesnych kolek...dziecko sie męczy a i Wy pewnie przezywacie...na kolki polecam Sab Simplex tylko to jest wg mnie skuteczne....Nasz maluch jako tako nie mial kolek ale poplakiwal jak sie nie mógl załatwic...teraz kupki robi bez problemu i tylko je i śpi...bardzo polecam te kropelki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[SIZE=3! [/SIZE]
Dzień dobry:-D:-D:-D
[SIZE=3! [/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3! [/SIZE]

A tak się zastanawiałam wczoraj -> ciekawe która z Nas pierwsza zaś będzie w ciąży:confused::confused::confused: hehe nie wiem skąd mi się to wzięło:sorry2::sorry2::sorry2: niektóre z Nas chcą mieć kolejne Dziecię, więc może jakieś zakłady???? My z Mężusiem myślimy mieć kolejne Maleństwo tak, żeby były 2 lata różnicy, ale jak to wyjdzie tego nie wie nikt:-p:-p:-p

Dziewuszki życzę Wam i Waszym Rodzinom udanej i spokojnej niedzieli:-D:-D:-D

Kochana ja dzieki Bogu ten temat mam juz zamkniety:-D:-D:-D
Więcej dzieci nie planuję i jak mysle ze juz nigdy nie bede musiala rodzic to mi lżej na sercu :)
Oczywiscie plany to jedno a zycie to drugie...no ale mam nadzieje ze będzie tak jak chcę :)
Zawsze chcialam miec dwoje dzieci...i w tej materii czuję sie spełniona :)
Ale Wam mamusiom ktore maja jedno dzieciatko zyczę kolejnego:)
A tak swoją drogą ja o drugim dziecku zaczelam myslec jak maciej mial rok....jednak nie staralismy sie...dopiero jak skonczyl 2 lata i 4 miesiace :)
 
Witam sie wieczornie:-)
Agapa ja kaszle jak stary gruzlik ale lecze sie sama:baffled: Wspolczuje Twojej Malutkiej:-(mam nadzieje, ze szybko jej to minie, czego zycze z calego serca:tak:
Czarodziejko my tez uzywamy kropelek Sab Simplex:tak:sa pomocne. Tylko powiedz mi ile kropelek podajesz Malemu i czy przed kazdym karmieniem (i czy w nocy tez)?
W ulotce pisze, ze trzeba 15 kropli ale ja daje roznie raz 15 a raz 10.
Mamo Sowko ja mam nadzieje, ze mnie ta "przyjemnosc" porodu juz jednak ominie:-);-)ale nigdy nic niewiadomo:-D:-D

Moja Mala miala niespokojny wieczor mam tylko nadzieje, ze noc jakos przetrzymamy:baffled::-)
 
dobry :-D

u nas nocka nawet :tak: choc wstawanie bylo co 2 h :szok:

may teraz pobil swoj rekord :szok: wypil 210 ml mleczka :szok:

a jest juz taki ciezki :-D i taki slodki :-D
 
reklama
Witam sie poniedziałkowo.:-):-)
Dzis jak wstałam z łóżka i zobaczyłam jaka mamy za oknem pogode to myślałam ze krew mnie zaleje....:no::wściekła/y::no::wściekła/y: śnieg znów ten okropny śnieg......:szok::wściekła/y::no::wściekła/y: Wczoraj cały dzień lało a dziś śnieg masakra z ta pogoda....:wściekła/y:.
A nocka była w porzadku mały coraz lepiej śpi dziś tylko 2 razy sie obudził na mleczko..:-):tak:.
Dziewczyny kładziecie juz swoje pociechy na brzuszek??? Moj to uwielbia spać na brzuszku...
 
Do góry