reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witajcie. Miałam krótką przerwę w bb, ale już jestem.

Witam. Byłam dziś z najmłodszym na zaległym szczepieniu i od razu pani doktor zmierzyła i zważyła go. Szczepienie zniósł bardzo dzielnie, grzecznie mi siedział na kolanach jak mu pielęgniarka robiła zastrzyk i nawet nie zapłakał. Krystek siedział w tym czasie z W. w domu. Krystek lubi bardzo śpiewać zielony ogórek :tak:, umie też zima, zima ale woli o ogórku śpiewać i to wszędzie:-)
Jakoś wena mi znowu uciekła, pewnie przez zbliżającą się @.
No to dzielny ten twój chłopaczek :tak:


Ja muszę Mikołaja zaszczepić póki zdrowy ale boję się że w ośrodku zdr. coś złapie.

Maja już po urodzinkach. Ciocie zrobiły jej torta. Tort miał być kwiatkiem, a na środku miała być pszczółka ale Majka powiedziała że ma być kotek i była zmiana planów. Jak przyszli goście to Maja sobie spała, ale w końcu musiałam ją obudzić bo goście nie mogli się doczekać i to był błąd , bo nasza solenizantka nie miała humoru. Postanowiła że swieczek nie będzie dmuchać, a prezentów nie chciała na początku oglądać, ale potem była zachwycona:-D
 
reklama
u nas niestety urodzinki z katarem i kaszlem.
Goście dopisali.
Tort był - różowy, truskawkowy, bo taki sobie Ania zażyczyła i mnóstwo prezentów. A najbardziej podobało się małej zdmuchiwanie świeczek.

agapa - twoja Maja jeszcze śpi w dzień?
 
Witam. U nas też po urodzinkach, tort robiłam sama:tak:, Krystek zadowolony z prezentów :-).
W. pojechał z Krystkiem do dziadka, a ja zostałam z Radkiem, wyszłam z nim już na spacerek a teraz śpi i bez Krystka cisza się zrobiła. O i słyszę że W.już przyjechał z Krystkiem i zapewne za chwile będą.
 
u nas niestety urodzinki z katarem i kaszlem.
Goście dopisali.
Tort był - różowy, truskawkowy, bo taki sobie Ania zażyczyła i mnóstwo prezentów. A najbardziej podobało się małej zdmuchiwanie świeczek.

agapa - twoja Maja jeszcze śpi w dzień?
W sumie nie śpi, ale jak sie umacha w ciągu dnia to pada i śpi ze 2-3 godziny. Zdarza się to jednak naprawdę b. żadko, bo można by policzyć na palcach jednej ręki ile śpi w ciągu roku. Nie liczę drzemek jak jedziemy samochodem, bo wtedy prawie zawsze śpi.
 
Witam. Chciałam trochę posiedzieć na bb ale coś za cicho jest w pokoju więc muszę zobaczyć co tam najmłodszy wyprawia bo Krystek bawi się koło mnie.
 
Witam. U nas chorobowo, na razie leczymy się domowymi sposobami ale jutro się chyba wybiorę z dzieciakami do lekarza, żeby nas osłuchał.
wiadomo, że jak dziecko jest za cicho to skoncentrowane jest na psoceniu
Ja właśnie sądziłam że coś psoci a on grzecznie się bawił:tak:
 
u nas jak było ostatnio w domu za cicho to się okazało, że pół podłogi w salonie zostało zmazane markerem:baffled:

Ale u nas pada, zima na całego i ponoć ma tak być do niedzieli, ja już bym chciała wiosny.:tak:

Motylla zdrówka życzę.
 
reklama
Witam. Byłam na wizycie w przychodni i mam przypisany antybiotyk i syrop :baffled:.U Radka to tylko przeziębienie i ma tylko syropek brać, Krystkowi też mogę go dawać.. troszeczkę zaczyna pokasływać.
Rossa:Współczuje pomazanej podłogi.
 
Do góry