reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Motylka zdrówka dla was.
U mnie też Natalka chora i zostawiłam ją dziś w domu bo ma gorączkę:-(


Moja Maja jest teraz na etapie układania puzzli. CZy wasze maluchy też układają? Najgorzej jest z rysowaniem, nie chce rysować, a z książeczek wybiera tylko naklejki:-D
 
reklama
Witam. Radek uśpiony ,więc można na spokojnie siąść, Krystek pojechał z W. do dziadków. Pralka skończyła prać to trzeba rozwiesić...
U mnie też Natalka chora i zostawiłam ją dziś w domu bo ma gorączkę:-(


Moja Maja jest teraz na etapie układania puzzli. CZy wasze maluchy też układają? Najgorzej jest z rysowaniem, nie chce rysować, a z książeczek wybiera tylko naklejki:-D
Zdrówka życzę:yes:.
Krystek też lubi układać puzzle i ma już sporą kolekcje od 24 elementów do 100. A z rysowaniem to trochę pomaże ale też woli naklejki:tak:
 
moje dziecko też lubi układać puzzle i uwielbia książeczki z naklejkami. Rysuje również i wychodzi jej to coraz lepiej.

Przy jednym z pierwszych rysunków mówię do Ani: jaki piękny ślimaczek. Ona patrzy na mnie zdziwiona i mówi: mama to Zora (nasz pies):baffled:
 
Witam. Zaliczyłam dzisiaj dentystę z Krystkiem, to nasza druga wizyta, na fotelu Krystek zaczął mówić, że nie chce do dentysty i troszeczkę płakał ale dał sobie pomalować ząbki( ma lapisowanie) i jeszcze kilka wizyt nas czeka.
 
Hej dziewczyny,
co tam, jak tam? Bo coś cicho i puściutko widzę..
Ja kompletnie nie mam na nic czasu, mamy taki fajny czas w życiu, że już na internet go brakuje.. A i jeszcze wiosna nieśmiało zaglądała do nas (bo dzisiaj już nie :/), więc znowu się zaczną spacerki, całe dnie na dworze :)))
trzymajcie się cieplutko!
 
No cichutko tu bardzo. Niedługo wątek zniknie z tego forum:-(
U mnie znowu Miki chorował na zapalenie uszu, ale po wczorajszej kontroli jest już ok. Żeby jednak nie było tak cudownie to tradycyjnie jest skurcz oskrzeli. Na szczęśćie możemy chodzić na spacerki, ale teraz się zimno zrobiło i wieje aż głowę urywa. Poczekamy na lepsze dni.

Jeśli nie macie mi za złe to Ponawiam swoją ogromną prośbę o3 głosy dziennie na http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/uloz-maluszka-do-snu/galeria/entry/3323 jeszcze do 15-go marca. Będę b. wdzięczna za każdy oddany głos, za każde polecenie mojej prośby innym.
 
witajcie, tego czsu, rzeczywiście ciągle brakuje.
też chciałabym mieć już wiosnę i ciepełko, a tu zima wróciła.

u mnie Ania zdrowa, rozrabia i z każdym dniem jest coraz mądrzejsza i bardziej wygadana.
 
reklama
Do góry