reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Cześć dziewczynki.
Mało zaglądam a raczej wogóle. Mamy problemy zdrowotne z Mikołajem. Leżał w szpitalu, jutro mam wizytę u alergologa i zobaczymy co mi powie. Do tego badania krwi też źle wychodzą. Jestem załamana.
 
reklama
Witam. W sobotę przeprowadziliśmy się i mieszkamy u mojego taty w domu, chłopaki mają się gdzie bawić:tak:
Agapa: Dużo zdrówka podsyłam Mikołajowi:tak:
 
Wiem że mało kto tu zagląda, ale może ktoś jeszcze zajrzy. U nas póki co ok. Ostatnio Miki miał duszności, ale tydzień jest już zdrowy:-D

Mam do was prośbę. Macie może do oddania lub sprzedania za niewielką cenę ubrania po swoich maluchach dla dziewczynki? Moja koleżanka ma termin porodu na wtorek. Nie pracuje. Jej chłopak od niedawna dostał pracę. Ona kupiła używany wózek i w gratisie dostała 3 torby ubranek takich malutkich. Gdyby któraś była chętna do podzielenia się ubraniami to proszę o kontakt. Mogą być też takie większe.
 
Do góry