reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Mu mieszkamy z babcią meza, i na jej podstawie mogę powiedziec, ze tesciowe to mały pikuś w porównaniu do babć:wściekła/y:
 
reklama
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-)

Moja dzidzia ma juz 6cm, serduszko bije 162/min, ma raczki, nozki, glowke,oczka, kosc nosowa, usta i chyba ......... peniska.....

Lekarz znowu mi przyspieszyl wiek ciazy tym razem o tydzien wiec to jzu 12tydzien i 3 dni... co chwile wiecej ale u mnie to chyba na razie bedzie sie tak zmienialo przez nieregularne cykle, tazke chyba powinnam sie przeniesc do styczniowek ale postanowilam,ze nie opuszczam WAS!! ;-)

Ogolnie na usg juz wszytko bylo widac, dzidzia sie tak szybko i gwaltownie rusza ,ze bylam w szoku.. ze ja tego nie czuje.. machala nozkami i lapkami slodko :-D:-D:-D

Lekarz zrobil mi tez usg genetyczne (robil mi usg na brzuchu bo dzidzia sie nie chciala na bok przesunac) , zmierzyl tez kosc nosowa ktora byla widoczna i dl karku.. wszystko w normach :tak::tak:

No i najlepsze,ze w pewnym momencie powiedzial,ze juz chyba widac plec... ale pokilku minutach sie wycofal bo chyba nie byl pewien na 100% i nie chcial zrobic gafy w razie czego.. ale ja chyba tez to widzialam kiedy pokazywal dzidzie od gory.. i chyba cos czuje,ze chlopak.. bo skoro juz niby bylo cos widac to wiadomo,ze na chlopaka bo u dziewczynki to raczej jeszcze nic nie ma...

nastepna wizyta 5 sierpnia dopiero wiec pozno...

nie mam juz brac FOLIKU teraz zapisal mi jakies inne witaminy + Luteina caly czas tak samo...

Wizelam L4.. no i chyba tyle... ;-);-);-);-):tak::tak::tak::tak:
Zdjecie wkleje jutro po padam juz dzis.

Dobranoc.
 
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-)

Moja dzidzia ma juz 6cm, serduszko bije 162/min, ma raczki, nozki, glowke,oczka, kosc nosowa, usta i chyba ......... peniska.....

Lekarz znowu mi przyspieszyl wiek ciazy tym razem o tydzien wiec to jzu 12tydzien i 3 dni... co chwile wiecej ale u mnie to chyba na razie bedzie sie tak zmienialo przez nieregularne cykle, tazke chyba powinnam sie przeniesc do styczniowek ale postanowilam,ze nie opuszczam WAS!! ;-)

Ogolnie na usg juz wszytko bylo widac, dzidzia sie tak szybko i gwaltownie rusza ,ze bylam w szoku.. ze ja tego nie czuje.. machala nozkami i lapkami slodko :-D:-D:-D

Lekarz zrobil mi tez usg genetyczne (robil mi usg na brzuchu bo dzidzia sie nie chciala na bok przesunac) , zmierzyl tez kosc nosowa ktora byla widoczna i dl karku.. wszystko w normach :tak::tak:


SUPER, że wszystko z Dzidziunią dobrze!!! Normalnie jestem w szoku, że Twój maluszek ma już 6cm!! Pozostaje tylko pogratulować Małego WIELKOLUDKA :-D:-D
Słodko!!!
 
Muszę się pochwalić, że dziś pierwszy raz od ponad tygodnia prowadziłam auto i powiem Wam, że mi tego brakowało:-p
Jutro Mężuś idzie wyrwać zęba, a potem ma dzień wolny, więc musimy coś wymyślić:-)

WOW!! Nie ma to jak pojeździć sobie autkiem :-D fajny relaksik :-) Na jutrzejszy dzionek z obolałym mężem bym tak nie liczyła :-D Biedny Małż bedzie cierpiał i trzeba się nim odpowiednio zająć i przytulić do piersi by nie bolało :-):-) Trzymam kciuki za Tata Sówka! ;-p

No a ja muszę wyprosić kluczyki od mojego T. jak tak sobie pojeżdzę to może hormony przestaną mi tak świrować, hihi.


daga.p.- Ważne ze Ty się z teściówka nie musisz męczyć, mąż da sobie rade ze swoja :-D

Ja teściosierota jestem więc nie wypowiem się na temat teściowych, bo ich nie mam... życie...

Zmykam spać! Dobranocka mamuśki i Kochane nie uciskać swoich Fasolek!! :-D
 
Losek WIELKIE GRATULACJE !! A nie mówiłam żeby się nie denerwować:cool2::cool2: ? Kurcze, ale jak przeczytałam 6cm to zrobiłam taaaakie oczy :shocked2::shocked2: ! Rewelacja :-):-) Super, że z dzidzio-chłopakiem (prawdopodobnie:-p) wszystko ok i oby tak do końca ;-)!
Ja idę dzisiaj na 21:30 i mam nadzieję, że nie padnę w poczekalni, ani u gin, bo wczoraj zasnęłam koło 22:-D...
...i przez to jestem na nogach jak widać o której :-p

Dziewczyny, ale macie fajnie :-p Ja mam przyszłą teściową na zasadzie "a co powiedzą inni" więc chyba wszystko wiadomo hehe ale mój A za to super się dogaduje z Moją Mamuską więc cieszy mnie to:-)
 
reklama
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-)Moja dzidzia ma juz 6cm, serduszko bije 162/min, ma raczki, nozki, glowke,oczka, kosc nosowa, usta i chyba ......... peniska.....

Kochana super, że wszystko w porządku i OMG Dzidzia już bardzo duuuuuuuuuża:-):-) czekamy na fotkę:-) rewelacja:-)

Ja już nie śpię od 7, bo mnie Mężuś obudził niechcący:-p ale w sumie fajna pogoda i mega słoneczko świeci:-) na szczęście dobrze się czuję:-)
 
Do góry