reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Hejo.

Właśnie rozmawiałam z dziadkiem Kubusia. Źle zrozumiałam wagę małego... 4610 :szok: To jej pierwsze dziecko, rodziła siłami natury a trwało to zaledwie 3 godziny:szok: Rewelacja ! Wszystkim Nam życzę takiego porodu :tak:
Podobno w 32 tc miał już 3000 g i lekarz zalecił mojej przyjaciółce "dietę". W sensie że miała jeść malutkie porcje, absolutnie żadnych słodyczy i najlepiej warzywka i owoce :-p

Shingle-wow! Twardzielka!

Hej Dziewczynki :D Wróciłam ! Muszę jutro rano nadrobić zaległości o czym była mowa przy mojej nieobecności :-p
Zostałam przebadana na każdą stronę i jestem bardzo zadowolona z wizyty jeśli chodzi o podejście do pacjentki ! REWELACJA ! Jeśli chodzi o maluszka to ma 22mm i gin śmiał się, że on już widzi dziewczynkę z niebieskimi oczami :p W USG piersi tylko coś jest, ale zobaczymy za parę tyg czy się powiększa ;/ A i nie mogę się z Moim A nic ;( :p Mam spać na brzuchu metr od niego :-p Jutro wkleję USG, bo dzisiaj padam na pysk :( Buziaki i dobranoc Śnieżynki :*

Ilonaa-ekstra!!! Ja mam jutro wizytę i mam nadzieję, że w końcu Gin cofnie zakaz figo-fago.

Serdecznie witam. Ja też niestety mam plamienia, które nie mogą się skończyć (ale na szczęście nie są obfite), więc od wizyty do wizyty jestem w strachu. Kolejna wizyta w poniedziałek.

Ggosia-nie denerwuj się kochana. Może taki Twój ciążowy urok.

Witam,
bardzo proszę o trzymanei kciuków. Już 8 godzin lekarz :). mam ndadzieję, ze tez bedę mogła wkleić zdjęcia dziciaczka :)

Pysia-trzymam kciuki!

A ja zjadłam dzisiaj makaron z Daniem jagodowym - w końcu coś jadalnego wymysliłam.

Pozdrawiam.
 
Witajcie Słoneczka

ledwo dzis żyje. Wyszłam tylko na chwile na taras przed południem i myślałam ze zemdleje. Jestem biała jak ściana wiec chciałam odrobinę słońca załapać. Niestety nawet siedzenie w cieniu w takim gorącu to dla mnie za dużo. musiałam 2 godziny przespac bo po prostu padałam na twarz.
Robiłam dzis obiad dietetyczny - ryba na parze, kalfior też na parze i ziemniaki. Moj sie nie najadł bo on ryby nie lubi jak juz to smazoną, ziemniaki były dla niego niesłone a kalafior tez bez smaku. nie soliłam, dałam tylko zioła, ale widocznie on musi miec mocno przyprawione. zjadłam i ... dalej jestem głodna.

Robie dzie galaretke agrestową, chyba mnie pogieło, ale zaczęłam to skonczę. przetrzeć to ręcznie przez sito stanowi wyzwanie nie lada. Juz odliczam dni kiedy dostaniemy od mamy robot kuchenny ;)

Luczynka mocno trzymamy kciuki za wszystkie Sniezynki :)) chyba zrobie sobie liste za kogo kiedy trzymac będzie łatwiej ;-)




 
Zostaje - wiadomo :-p
Dziewczyny wiecie jak super :-D:-D moge co chwile sluchac serduszka malenstwa ;-) juz dzisiaj 3 razy sluchalam za glosne na razie nie jest ale jak sie czlowiek skupi to slychac wszytko... :-) fajowo!

Losek też się nad tym zastanawiam, ale jeszcze za wcześnie:-p

Mama Sówka może narazie nie zmieniaj terminu...poczekam na usg- bo mi wszytskie kalkulatory pokazują 21 luty...i szczerze mówiąc wolałabym tą datę...bo cały czas liczyłam ze jestem w 8 tygodniu a one mi 7 wpisały....:dry:

Ok madzia to poczekam i jak będziesz chciała zmiany to daj znać:-)

Ogromnie trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze:-)

Śnieżynki założyłam wątek, na którym można wpisać datę i godzinę kolejnej wizyty i już każda będzie mogła zajrzeć i się nie zapomni:-)

Dobrze się czuję i strasznie się z tego cieszę:-) choć ta pogoda mnie wykańcza i już pada:-D
 
Witajcie Słoneczka

Robiłam dzis obiad dietetyczny - ryba na parze, kalfior też na parze i ziemniaki. Moj sie nie najadł bo on ryby nie lubi jak juz to smazoną, ziemniaki były dla niego niesłone a kalafior tez bez smaku. nie soliłam, dałam tylko zioła, ale widocznie on musi miec mocno przyprawione. zjadłam i ... dalej jestem głodna.

Robie dzie galaretke agrestową, chyba mnie pogieło, ale zaczęłam to skonczę. przetrzeć to ręcznie przez sito stanowi wyzwanie nie lada. Juz odliczam dni kiedy dostaniemy od mamy robot kuchenny ;)

Luczynka mocno trzymamy kciuki za wszystkie Sniezynki :)) chyba zrobie sobie liste za kogo kiedy trzymac będzie łatwiej ;-)





Anisen- mnie czasem tez dopada taki wilczy głód....a na takie zdrowe żarełko tez ma ochote....robie sobie na parze brokuły, marchew, ziemniaczki a do tego piers z kurczaczka..mniam mniam:))))
Luczynka- jak po wizycie?
 
Wróciłam :)
Moja Dzidzia ma 15 mm :). Czaderskie. ma idealny wymiar do wieku. Widziałam serducho :)
Pani doktor karty mi nei zakladala, bo musze wyniki zrobic, ale dala mi swój numer telefonu jak by. Mąz tez ze mną siedział. Trochę poopowiadała, zapytła czy chce l4, bo ona uwaz, ze ciąza to nei choroba, ale nie tez jest to coś wyjątkowe i trzeba o siebie dbac. Jak powiedziałam, ze nei chce to się wypytała jaka mam prace :). Takze dopiero teraz powoli do mnei dociera, ze w lutym będzie nasz mały chopek :)
 
reklama
Do góry