reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Kochane moje Śnieżynki ja jadę do szpitala, bo od wczoraj co zjem to zwracam i lekarz boi się, że przy takiej pogodzie się odwodnię no i chce mi dać kroplówkę:baffled: no cóż jak trzeba to trzeba...odezwę się jak mnie wypuszczą, bo nie wiem ile będą mnie tam trzymać, albo postaram się napisać eska do którejś z Was, żebyście wiedziały co i jak:tak: buziaczki i udanego weekendu:-D
trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i żebyś szybciutko do nas wróciła:-)
 
reklama
Pozdrow mame sowke odemnie.
Pozatym ja juz po kolacji i zaraz klade sie spac no oczywiscie ja Nicol zasnie , nie czuje sie najlepiej i Nicol tez cos lekka garaczke ma .
 
Hej babeczki.

Shingle ja tez w mieszkaniu mam ze 40 stopni masakra wszytskie okna pootwierane a powietrza ni ma. Wogóole strasznie sięmęczę na słońcu. wczoraj z małą na szczepieniu byłam potem w zusie i jeszcze w supermarkecie po pieluchy i myslałam ze po drodze się przewróce. Masakra.

A dzisiaj mam wizytę kontrolną u gina juz niemogę się doczekać może więcej będzie juz widać mojego bąbelka.

Patitka-u mnie w domu też masakra... Jak po wizycie?

Sorry babeczki ale muszę lecieć.
 
Kurcze jak jest rozmowa to mnie nie ma :( a teraz jak siedzę to chyba jestem sama ;(

halo jest tu ktoś ? :-p

Zaraz się rozpuszczę w moim pokoju taki skwar...
 
No młody spi więc mogę pobuszować.

Hej

Nie wzielam Nospy jakos dalam rade poszlam spac i przeszlo. Dzisiaj ok. Goraco u mnie strasznie a ja mam dzisiaj Powera , piore i sprzatam ;]

Buziaki!

Losek-wypoczywaj kobieto i ciesz się ostatnimi chwilami wolnosci.

Julisia jasne, że tak praca nigdy sama nie ucieknie.
Moja wizyta dzisiaj trwała bardzo krótko moja pani doktor jest na urlopie wiec musiałam pójśc do innej ta z kolei spóźniła sie godz więc przyjmowała szybko i po łebkach bez badania bez usg.
Eh nie pozostaje nic innego jak czekać na moja lekarkę. Ogólnie wzystko w porządku ale nastawiłam się ze zobaczę maluszka a tu lipa.

Mama Sówka nie martw się wszytsko będzie dobrze i szybciutko będziesz w domku.

Patitka-dobrze, że wszytsko wporządku z dzidzią. Fakt - szkoda USG.

Witam,
jestem tu pierwszy raz, ale chciałam do Was dołączyć.
Jestem w 9 tygodniu ciązy i rzekomo termin mój wypada na luty.
Mam nadzieje że wymienimy jakieś zdania opinie czy uwagi.

MonikaW i ...ONO-- witaj i rosnij zdrowo.:-)

Pozdrawiam dziewczynki bardzo mocno.
 
Witam nowa styczniowkae , nowy dzien i znow pogoda do kitu , mam troszke sprzatanie , a potem nie wiem co bede robic bo w taka pogode to , nic sie niechce.Normalnie deprecha za tydzien w poniedzialek wizyta wiec zyje do poniedzialku.Jak tam u was z kg , bo i mnie narazie -1kg nie wiem czemu bo w cale nie wymiotujei jem normalnie.
 
Witam Was Śnieżynki :-)
GORĄĄĄĄĄĄĄĄĄCO................
Jak tam planujecie spędzić weekendzik ? Ja właśnie siedzę i myślę z moim A gdzie by tu pojechać i coś ciekawego zobaczyć....

Dormark może ta pogoda "wyciska" z nas kg? :)
 
dalej czuję się jak psu z gardła, katar straszliwy, z płuc schodzi dalej i do tego doszłedł masakryczny ból gardla i niespanie w nocy. Po kilku godzinkach leżenia wstaje o 5 na herbatę i dopiero potem zasypiam na dłużej niż pół godziny. Do tego mój mąż tez ma dosc, bo od twóch tygodni jestem jak zdechły kurczak i nie widac poprawy...
Dzisiaj mam w planach aktynie walczyc z choroba, tzn. posprzatac mieszanie i prenie zamiast 2 godzin zajmie mi to 8 ale co tam. A jutro jedziemy na impreze do moich rodziców, będa tam ez moi tescie, rodzenstwo moje i meza i babcia meza, wiec się wszyscy dowiedzą. oj będzie się działo ;)
Takze Dziewczyny trzymac kciki, nie wiem za co bardziej za obwieszczenie Nowiny, czy za moje zdrowie bo porpawy nie widac i pewnie od poniedziałku dalej na l4 :(, w końcu dotane odlezyn na tyłku :laugh2:
Pozdrawiam zimno (bo dzisiaj mimo prognoz na chłodniejsze powietrze różnicy nie czuję:eek:)
 
Ja niestety nie mam zadnych fajnych planów, ode mnie prawie wszytkie kolezanki na wakacjach nie ma nawet kogo gdzie wyciagnac, M na obozie trenuje... i co tu robic w wielkim miescie? :confused2::confused2:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry