reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

NO TO MAMY PIERWSZĄ FOTKĘ NA BARDZO ZNANYM PORTALU







no nie pogada
000203FB.gif
Super!!!!
000203FB.gif
możesz być dumna, zrobili Ci za darmo sesję ciążowo- imprezową;-)
 
reklama
Cześć Śnieżynki!
Ranne ptaszki;-) Ja się dziś zwlekłam z łoża o 11!:zawstydzona/y: Ciągle się budziłam i przysypiałam, a jak koło 9 zasnęłam tak mi zeszło do tej pory i naprawdę gdybym mogła, to spałabym dalej, ale stwierdziłam, że nie wypada. A zresztą byłam ciekawa, co tutaj słychać, choć wiedziałam, że o tej godzinie będą problemy z nadrabianiem:tak:

Po pierwsze widzę, że tamto forum już nie istnieje. Jakoś się tam już pomału przyzwyczaiłam, ale mi to wszystko jedno gdzie, byleby było JEDNO, bo na dwóch to mało kto da radę. Ja na jednym nie daję!

Iii pozazdrościć chciałam Rechotkowi tej imprezki. Ojj ja byłam raz na początku ciąży jeszcze w lipcu, aleu nas dyskoteki są okropne:dry: Kupa pchających się małolatów, dymu papierosowego i strasznie łupiąca muza, tak, że już po godzinie głowa mnie strasznie bolała. Ale jak byłam miesiąc temu na weselu to z mężem przetańczyliśmy wszyyystkie piosenki (a w przerwach pożeraliśmy całe jedzenie ze stolika;-)) i się rodzinka dziwiła, skąd ja tyle siły mam:-)

Zdrowia zyczę Najeli! Też bym nie chciała brać antybiotyków, wygrzej się dobrze, to te syropki i domowe specyfiki powinny Ci pomóc:tak:

Suniab nie martw się, dentysta lekarzem i wie, co odpowiednie dla kobiet w ciąży. Na pewno nic maleńkiej nie będzie, a zęba wyleczyć musisz.

A mi poradźcie proszę, co robicie, jak wam się strasznie strasznie chce jeść słodkie, a nie możecie? Wczoraj dostałam nakaz ograniczenia ze względu na moją wysoką glukozę i nie umiem sobie poradzić:eek: Nigdy nie rezygnowałam ze słodyczy, zawsze uwielbiałam dziennie dużo wchłonąć, a w ciąży ta chęć się jeszcze powiększyła. Ale nie chcę jeść i nie zjem, tylko nie wiem czym ten "głód słodyczowy" mam zastąpić;-)

Ojeeej teraz fotę zobaczyłam :D świetnie wyglądasz, jaka zadowolona imprezówka-mamuśka ;) super
 
Dzięki Dziewczynki za miłe słowa :) :* Chodzi najbardziej o to, że dobrze by było mieć więcej wątków w którym mogłybyśmy sobie porozmawiać na luzie w zaufaniu bez osób tak na prawdę które się przywitają i pójdą sobie w pizdu.... bo w jednym wątku trudno o prywatność tak na prawdę. Jak pisałam wcześniej wystarczy, że kogoś cały dzień nie będzie (trudno codziennie siedzieć cały czas przed kompem) a zrobi się 80 stron do nadrobienia. Fajnie by było żeby dla wszystkich było sprawiedliwie ;-)

Zróbmy sobie chociaż tutaj parę wątków zamkniętych takich tylko dla nas..., bo co nam z jednego....przyjdzie czas kiedy urodzą się dzieci, będziemy chciały opisać swój poród itp. i dla połowy z nas na pewno było by komfortowe pochwalić się już w naszym zaufanym gronie ;-)
 
!
A mi poradźcie proszę, co robicie, jak wam się strasznie strasznie chce jeść słodkie, a nie możecie? Wczoraj dostałam nakaz ograniczenia ze względu na moją wysoką glukozę i nie umiem sobie poradzić:eek: Nigdy nie rezygnowałam ze słodyczy, zawsze uwielbiałam dziennie dużo wchłonąć, a w ciąży ta chęć się jeszcze powiększyła. Ale nie chcę jeść i nie zjem, tylko nie wiem czym ten "głód słodyczowy" mam zastąpić;-)

Owocki podjadaj, albo marchewke moze... sama nie wiem...
 
Rechotku zajebiście wyglądałaś i super, że wyszłaś do ludzi :-) Dużo osób krzywo się na to patrzy, ale olać matołów :-p Ile ostatnio mi się osób nagadało, że poszłam do klubu na babski wypad na chippendalesów, a jakoś nikt nie wziął pod uwagę, że wynajęłyśmy loże, która jest w osobnym pomieszczeniu gdzie jest wszystko wyciszane i klima tylko to, że "JA SIĘ GDZIEŚ WŁÓCZĘ ZAMIAST NA DUPIE SIEDZIEc"


ale widać, że byłaś królową imprezy hehehehehehe
 
Dzięki Dziewczynki za miłe słowa :) :* Chodzi najbardziej o to, że dobrze by było mieć więcej wątków w którym mogłybyśmy sobie porozmawiać na luzie w zaufaniu bez osób tak na prawdę które się przywitają i pójdą sobie w pizdu.... bo w jednym wątku trudno o prywatność tak na prawdę. Jak pisałam wcześniej wystarczy, że kogoś cały dzień nie będzie (trudno codziennie siedzieć cały czas przed kompem) a zrobi się 80 stron do nadrobienia. Fajnie by było żeby dla wszystkich było sprawiedliwie ;-)

Zróbmy sobie chociaż tutaj parę wątków zamkniętych takich tylko dla nas..., bo co nam z jednego....przyjdzie czas kiedy urodzą się dzieci, będziemy chciały opisać swój poród itp. i dla połowy z nas na pewno było by komfortowe pochwalić się już w naszym zaufanym gronie ;-)

Dziewczyny, jak się zastanawiałyśmy nad tym zamkniętym wątkiem wcześniej to była taka opcja żeby tutaj ktoś załozył coś takiego (ja nie wiem jak to się dokładnie nazywa) i potem porozsyłał zaproszenia do tych które miałyby mieć dostęp. Ja się na tym tak za dobrze nie znam, ale może to byłoby dobre i w miarę szybkie rozwiązanie na te intymniejsze pogaduchy czy zdjęcia takie co to ich wszystkim nie chcemy pokazywać??
 
reklama
Dziewczyny, jak się zastanawiałyśmy nad tym zamkniętym wątkiem wcześniej to była taka opcja żeby tutaj ktoś załozył coś takiego (ja nie wiem jak to się dokładnie nazywa) i potem porozsyłał zaproszenia do tych które miałyby mieć dostęp. Ja się na tym tak za dobrze nie znam, ale może to byłoby dobre i w miarę szybkie rozwiązanie na te intymniejsze pogaduchy czy zdjęcia takie co to ich wszystkim nie chcemy pokazywać??
To jest Grupa społecznościowa, jest możliwość zakładania tam podwątków i co najwazniejsze PRYWATNOŚĆ;-):blink:
 
Do góry