reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Rechotku sliczności moje pieknie wyglądałaś:tak:

Ilonka to może maluszek będzie Ci płakał śpiewająco??:-D a już na pewno rodzice nie będą mu psuli ucha nucąc kołysanki-zazdroszczę baaardzo, bo mi słoniątko na ucho nadepnęło:tak: wkleja jakąś próbkę Twojego śpiewu:tak::tak:

znowu coś czytam o jakimś zamkniętym a mnie nikt nigdzie nie zapraszał:-:)-(
 
reklama
Rechotku sliczności moje pieknie wyglądałaś:tak:

Ilonka to może maluszek będzie Ci płakał śpiewająco??:-D a już na pewno rodzice nie będą mu psuli ucha nucąc kołysanki-zazdroszczę baaardzo, bo mi słoniątko na ucho nadepnęło:tak: wkleja jakąś próbkę Twojego śpiewu:tak::tak:

znowu coś czytam o jakimś zamkniętym a mnie nikt nigdzie nie zapraszał:-:)-(

to napisz priva do patrycji. Takie przoczenie!!! Normalnie patrycja bedzie Cię do lutego przepraszać :D
 
nie wiecie, ale śpiewałam parę lat w chórze, który zbierał złoto we Francji dość długo i najlepiej mi się wycisza przy takiej muzyce :zawstydzona/y:

Zdolna bestia :) Ja śpiewałam tylko w takim kościelnym chórku ;P Kiedyś uwielbiam śpiewać i grać na czym tylko się da (najpierw były organy, potem flet, w między czasie cymbałki haah). Tylko nut nie umiem używać, wszystko robię na słuch, ale podobno dobry ;)

Czytałam o tej diecie cukrzycowej (bo sama przez 2 tyg. ją stosowałam) i tam jest że można krakersy, paluszki, niestety zero słodkiego a z owoców to najlepiej jabłko (niedużo) i grapefruit (ten wcale nie wpływa na poziom cukru).

Kropeczko
Bardzo dobry jest sok z marchwii taki jednodniowy, albo samemu robić w sokowirówce, bo wychodzi taniej. No, ale najważniejsze, że jest słodki. Nie wiem jak to możliwe ale tak jest :) Pyyycha. Ja wiem, że ogólnie przy cukrzycy (może tylko takiej ogólnie, a nie w ciąży) nie można soku jabłkowego i winogron. Ale to byś musiała skonsultować z lekarzem.



Rechot Ty normalnie jesteś gwiazda :) Wyglądałaś superowo imprezowo :) A kiecka odjazdowa hehe
 
oo dobrze wiedzieć z tymi bodami za taką fajną cenę:-) mąż ma niedaleko do lidla z pracy, już mu piszę żeby wstąpił:-D
a ja zajadam marcheweczkę jak tu któraś poradziła bo mam mega ochotę na słodkie. ale nie to samo co cokoladka:no:
czy Wasze dzidzie też tak jakby Was czasem kopały tam gdzie są żebra? bo coś mnie strasznie uwiera dzisiaj tak wysoko i się zastanawiam czy to moja córa tak sobie wysoko siedzi:-p
 
Rechotku sliczności moje pieknie wyglądałaś:tak:

Ilonka to może maluszek będzie Ci płakał śpiewająco??:-D a już na pewno rodzice nie będą mu psuli ucha nucąc kołysanki-zazdroszczę baaardzo, bo mi słoniątko na ucho nadepnęło:tak: wkleja jakąś próbkę Twojego śpiewu:tak::tak:

znowu coś czytam o jakimś zamkniętym a mnie nikt nigdzie nie zapraszał:-:)-(
tygrynko popatrz w swoich prywatnych wiadomościach u góry na panelu bo zostałaś zaproszona jako jedna z pierwszych;-):-)

I nie zapomniałam o Tygrynce:-p
 
Kropeczko
Bardzo dobry jest sok z marchwii taki jednodniowy, albo samemu robić w sokowirówce, bo wychodzi taniej. No, ale najważniejsze, że jest słodki. Nie wiem jak to możliwe ale tak jest :) Pyyycha. Ja wiem, że ogólnie przy cukrzycy (może tylko takiej ogólnie, a nie w ciąży) nie można soku jabłkowego i winogron. Ale to byś musiała skonsultować z lekarzem.

dziękuję;-), sprobuję bo narazie wcinałam surowe ;) ale może soczek słodszy. wiesz, ja nie mam cukrzycy ciążowej, tylko po prostu wynik wyszedł dość wysoki i muszę te słodkości ograniczyć, ale nie zupełnie eliminować - od czasu do czasu mogę coś słodkiego, więc myślę że jabłka i winogrona nie zaszkodzą:tak:
 
reklama
eee dziewczyny o co chodzi? czemu jak zrobiłam sobie ładny napis "córusia" na glitery.pl i dodałam go tutaj, to teraz po jakimś czasie zmienił mi się w napis "glitery" ? :dry: nauczcie mięęę
 
Do góry