reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

dziękuję;-), sprobuję bo narazie wcinałam surowe ;) ale może soczek słodszy. wiesz, ja nie mam cukrzycy ciążowej, tylko po prostu wynik wyszedł dość wysoki i muszę te słodkości ograniczyć, ale nie zupełnie eliminować - od czasu do czasu mogę coś słodkiego, więc myślę że jabłka i winogrona nie zaszkodzą:tak:
wejdź sobie na jakieś forum cukrzyków i poszukaj przepisów na ciastka jakieś. Na bank bedzie coś fajnego
 
reklama
to napisz priva do patrycji. Takie przoczenie!!! Normalnie patrycja bedzie Cię do lutego przepraszać :D

normalnie chyba chce przyjechać do mnie z tymi czekoladkami:-D ale może i bez tego spokojnie do mnie wpadać:tak:

tygrynko popatrz w swoich prywatnych wiadomościach u góry na panelu bo zostałaś zaproszona jako jedna z pierwszych;-):-)

I nie zapomniałam o Tygrynce:-p

aaa faktycznie:zawstydzona/y: myślałam, że mi sie wyświetli na dole na PW jak normalna wiadomość:zawstydzona/y: no to teraz ja do Ciebie ślę czekoladki... albo przyjeżdżam:-D

ło jezu, no to my Ciebie do lutego bedziemy przepraszać :D

hehehe to ja od razu lece pakować czekoladki!!!
 
dziękuję;-), sprobuję bo narazie wcinałam surowe ;) ale może soczek słodszy. wiesz, ja nie mam cukrzycy ciążowej, tylko po prostu wynik wyszedł dość wysoki i muszę te słodkości ograniczyć, ale nie zupełnie eliminować - od czasu do czasu mogę coś słodkiego, więc myślę że jabłka i winogrona nie zaszkodzą:tak:

Soczek jest naprawdę pyszny choć nie każdy lubi ale jest słodki. Nie wiem jak to się dzieje skoro nikt tam cukru nie dodaje, a jak sama se zrobisz to też taki słodziachny jest :) No dlatego właśnie napisałam, że nie wiem czy to cukrzyca ciążowa, bo wiem tylko, że przy takiej normalnej jaką ma mój tato to właśnie jabłek i winogron musi unikać. Ale tobie na pewno można :)
 
normalnie chyba chce przyjechać do mnie z tymi czekoladkami:-D ale może i bez tego spokojnie do mnie wpadać:tak:



aaa faktycznie:zawstydzona/y: myślałam, że mi sie wyświetli na dole na PW jak normalna wiadomość:zawstydzona/y: no to teraz ja do Ciebie ślę czekoladki... albo przyjeżdżam:-D



hehehe to ja od razu lece pakować czekoladki!!!
Czekaj bo jeszcze ja Ci wisze te zaległe:-D
 
Soczek jest naprawdę pyszny choć nie każdy lubi ale jest słodki. Nie wiem jak to się dzieje skoro nikt tam cukru nie dodaje, a jak sama se zrobisz to też taki słodziachny jest :) No dlatego właśnie napisałam, że nie wiem czy to cukrzyca ciążowa, bo wiem tylko, że przy takiej normalnej jaką ma mój tato to właśnie jabłek i winogron musi unikać. Ale tobie na pewno można :)
bo marchewka jest bardzo słodka. jak robię rosół i wrzucę dwie to już się słodki robi :)
 
Czekaj bo jeszcze ja Ci wisze te zaległe:-D

to je zjedz tylko powiedz jakie to kupię sobie takie same i też zjem:tak:najlepiej w tym samym momencie:-D

lepiej będzie dla nich nie jak wyjdą na zero i żadna żadnej nie wyśle, tylko jak jedna wyśle i druga wyśle - przynajmniej sobie umilą czas jedzeniem słodkości:-D

czas na pewno będzie miły, tylko co potem:szok: moje biodra zaczną być większe ode mnie:szok:

a myyyy mamyyyy jutro studnióweczkę:-D:-D:-D juz mamy gotowe świeczuszki, ja mam colę, męzuś winko (ale robione przez jego tatę, więc jak dla mnie to jest bardziej wódka z sokiem winogronowym niż winko:szok:), obiadek mamy gotowy, chyba że coś smacznego sobie zamówimy i będziemy świętować :-D:-D
 
reklama
Niech mnie też ktoś czymś urazi (tak nie za mocno, delikatnie, ale żeby na czekoladki się liczyło) noooooo

cholerka... to może Ty napisz mi kiedys coś miłego a ja to pominę albo Cię zjadę?? będzie się liczyło??

już mamy pomysł na obiadek jutrzejszy: za 10 zł:szok: pierś kurczaka nadziewana grzybami w sosie kaparowym z pieczonymi ziemniaczkami:szok:
 
Do góry