reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

dziewczynki która z was wie od kiedy można dziecku dawac infacol????? ewentualnie od jakiego wieku wy dajecie??????????
a tak btw to dzien dobry kochane
 
reklama
dziewczynki która z was wie od kiedy można dziecku dawac infacol????? ewentualnie od jakiego wieku wy dajecie??????????
a tak btw to dzien dobry kochane

a co to ten infacol??

dzień dobry:] ja czekam aż mała wstanie,nakarmię i spacerem do lekarza na wizytę kontrolną:]
dzisiaj w nocy przez sen mojego za noge złapałam i lulałam i mówiłam "ciii" haha:] nagrał mnie na telefon i sie ze mnie nabija;/ hehe;)
 
Dzieki na pewno kupie te chusteczki bo akutar sie kończą :) teraz mieliśmy z dzidziusia chusteczki i one sa zbyt cienkie i zbyt suche mam nadzieje ze te z pampersa beda lepsze
Ja z pampersa jestem zadowolona. i 6 paczek za 23 zł to naprawede okazja
Mój ślimaczek wlasnie przy cycuchu ;)

Pościel zmieniona zupka nastawiona :)

Ola to instynkt macierzyński :)
 
Dzieki na pewno kupie te chusteczki bo akutar sie kończą :) teraz mieliśmy z dzidziusia chusteczki i one sa zbyt cienkie i zbyt suche mam nadzieje ze te z pampersa beda lepsze

Ja kupuję też te pakowane po 6 paczek PAMPERS SENSITIVE i jestem bardzo zadowolona, tzn. pupa Bartusia jest zadowolona:-p:-p:-p

dziewczynki która z was wie od kiedy można dziecku dawac infacol????? ewentualnie od jakiego wieku wy dajecie??????????

No niestety nawet nie wiem co to:confused::confused::confused:

dzisiaj w nocy przez sen mojego za noge złapałam i lulałam i mówiłam "ciii" haha:] nagrał mnie na telefon i sie ze mnie nabija;/ hehe;)

Heheh no to nieźle:-D:-D:-D olenka czy ja dobrze widzę, że Jessica urodziła się dokładnie w dzień Waszej rocznicy:confused::confused::confused::happy2::happy2::happy2:
 
Witajcie.
Ja znowu opóźniona, bo teraz mamy rekolekcje w parafii i ja lecę na 11.00 do kościoła-Majka zostaje z babcią- i jak wracam a ona śpi to idę do domu coś porobić, a oni dzwonią jak się obudzi. Dziś się w miarę wyrobiłam więc mogłam was poczytać.
Wiecie może ile razy dziennie 5 tygodniowe dziecko powinno robić kupkę? Bo ja już straciłam rachubę. Mała miała rozwolnienie więc robiła w co drugą pieluchę (z 5 razy na dobę), a wczoraj w nocy nic:no: a w dzień to dopiero ok. 18.00 zrobiła.:szok:
Odwodniona już chyba nie jest, ale okaże sięjak pójdę z nią na szczepienie 25.03.

Ja trochę ostatnio siedzę jak na szpilkach, bo siostra lada dzień będzie rodzić. Ma termin na piątek, ale myślała że rozpakuje sie wcześniej bo pierwszą urodziła 6 dni przed terminem a tu ...nic. Czekamy wszyscy na chłopca w naszej rodzinie, bo ja mam 2 siostry. Jedna ma 2 córki, ja 3 córki a ta ostatnia 1 córkę i czekamy:-D.

Dobra idę poczytać inne wątki i jak zdąże to jeszcze coś napiszę.
 
Meganne, moja Hania jest na infacolu od 7dnia zycia. Dzisiaj nasza p. doktor potwierdziła jeszcze raz, ze mozna takiemu maluszkowi to podawać. Wg ulotki, podaje się miarkę przed każdym karmieniem. Ale ja trochę sprawdzam czy nie mozna mniejszej ilości podawać. I daję małej co 2-gie karmienie albo polowę dawki. Dzisiaj dostała np. rano i jeszcze kolejnej dawki nie- a jest dobrze, bez kolki. To duże dawki na takie maluchy jak nasze , więc trzeba wyczaić:tak:ile tego trzeba. :tak:
 
Witam mamusie :-)
U nas noc byla super po kapaniu o 9 zjadl mlerczko i obudzil sie nam dopiero o 2 a pozniej o 5. w dzien juz tez jest lepiej. Je , spi i bawi sie z nami, takie kochane malenstwo. tylko jeszcze delikatnie ma buzke w tych krosteczkach ale widze ze juz mu to schodzi:tak:
 
Heheh no to nieźle:-D:-D:-D olenka czy ja dobrze widzę, że Jessica urodziła się dokładnie w dzień Waszej rocznicy:confused::confused::confused::happy2::happy2::happy2:[/QUOTE]

dokładnie!miałam termin na 22 a tu nam na rocznice Maleńka prezencik zrobiła:D czyli jakieś przeznaczenie;)

tak wogle to witam sie popołudniowo..ja już po wizycie..z maleńką wszystko ok..nabiera masy:d przytyło mi dziecko aż! 1 kg<lol>
a i tak dalej jest kruszyneczka:] no i po lekarzu był dłuuuugi spacer,bo pogoda u mnie fajna a teraz maleństwo nakarmione zasypia z tatkiem..
ja bede do was zagladac ,ale musze też ogarnac w mieszkaniu..
 
reklama
hej dziewczyny,niewiem co się dzieje z moją Milenką-jakaś rozdrażniona od wczoraj,płacze,nawet jak ją się nosi na rękach.ma problemy ze zrobieniem kupki,ale to nie to.Taka jeszcze nie była.Wogóle to muszę oduczyć ją ssać smoczka,bo tylko jej przeszkadza w zaśnięciu.Chcę ją nauczyć spać w łóżeczku,bo do tej pory spała z nami w łóżku.czy któraś wie może jak to zrobić?a wogóle nauczyła się spać tylko na jej lewej stronie i dzis zauważyłam ,że jej się uszko odparza z tyłu,czym to mogę smarować?Za nic nie mogę jej zmusić żeby leżała na prawym boku,jak ją tak położe to zaraz płacz straszny i sama się przekręca na lewy.A i okres dostałam pierwszy dziś
 
Ostatnia edycja:
Do góry