reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej, hej,
jestem, chociaż wakacyjnie zalatana.. dzisiaj trochę źle się czuję, więc chłopaki sami latali, a ja odpoczywam.. a tak to byliśmy prawie miesiąc poza domem, na Mazurach u rodziców, w dodatku mieliśmy remont mieszkania, i jakoś tak czas ucieka nie wiadomo gdzie..
Sebuś zdrowy i wesoły, ale przez chwilę miał biegunkę (przez 5 dni właściwie :/), przez co cofnął się z pieluchami, a już było super :( no nic, powoli wracamy do stanu przed, już pół dnia znowu chodzi bez, więc dojdziemy do momentu, że i cały dzień będzie bez pieluchy :D
idę zerknąć na zamknięty, pozdrawiam Was dziewczyny, odzywajcie się!!
 
reklama
Witajcie.
Dziewczyny jest ogromna prośba. Mały Bartuś ma bardzo mało czasu, czeka na przeszczep serca. Jak wiadomo nie ma nic za darmo. Chłopiec ma wielką siłę do walki z chorobą, ale czas ucieka. Potrzebny jest 1 milion PLN. Pomóżmy mu zebrać tą kosmiczną kwotę wpłacając symboliczną złotówkę. Jeśli możecie to roześlijcie tą wiadomość do jak największej ilości osób, a także firm. Więcej informacji znajdziecie na str. Bartka.Gamonie.com - Poznaj historię Bartka! Pomóż mu! Tu jest cała historia jego krótkiego życia. Czasu jest bardzo mało - 3 tygodnie.
Rozsyłajcie maile, wrzucajcie na nk, fejsie i gdzie tylko się da.
 
Witam, ja sobie zrobiłam trochę wolnego od bb ale już jestem bo się bardzo stęskniłam za wami. U nas ciepło, więc spędzamy dni na dworku, Radek już potrafi sam zrobić parę kroczków,w domu to nawet potrafi całe mieszkanie przejść bez niczyjej pomocy, więc nie da posiedzieć, wszędzie moich maluchów jest pełno. Ostatnio Krystek miał kontakt z drzwiczkami od szafki i ma siniaka pod okiem, tak biegał z zabawką.
 
Hej!ja jestem tam u siebie i tez nie mam internetu.Robie za nianię:)mam dwoje dzieci do pilnowania.Tz swoją i Zuzię , tamta ma 1,5 roku prawie.Ciężko trochę...ale co zroobić. Kuzyn prosił o pilnowanie to sie zgodziłam.Do końca wrzesnia tam bedę.dziś jadę spowrotem.Zuzia zle znosi rozłanki z tatusiem.Musi sie przyzwyczaic bo tatus zrobił w końcu prawko na TIRY i zaczna sie wyjazdy:(Zuzia sika na nocnik, ale czasami jak zapomni to leje a w szczególnosci jak załadam jej majtki:(na golaska pamięta.
A z tym załatwianiem się...nie daje jej kakao ani czekolady( chyba ze gdzies ktos jej daje to krzycze)ona wzbrania się , zatrzymuje parcie.Ostatnio lepiej już, ale czasami właśnie tak robi.Ahhhh.Ok zmykam.Pozdrawiam Was bardzo!!!
Wekujecie cos na zimę?Jak macie jakies przepisy na sałatki to poproszę:)
 
Hej Kobitki.
U mnie problemy nadal sa wiec malo zagladam ale mysle.
Do tego okulary mi wcielo i "nic" niewidze:wściekła/y:
my juz 2 tyg nocnikujemy sie:tak:ale pare razy mi mala wykladzine zalala:angry:
buziole
 
Witam. Ostatnio nie mam czasu, żeby siąść i cokolwiek napisać. Radek nauczył się wchodzić za Krystkiem na nasze łóżko, więc muszę małego mieć na oku, bo coraz sprawniej mu to idzie, chwila i już Raduszka na łóżku, a jeszcze nie umie schodzić. Idę teraz poczytać na zamkniętym może net mi da bo ostatnio to nie udało się.
 
Hej, ja po urlopiku juz. Tak szybko minal ten czas:(
Ale nabralismy wszyscy sil na zime brrr...
Mala byla w szoku jak zobaczyla tyle piachu i wody:-D w pierwszy dzien miala go nawet w nosie a o innych dziurkach niewspomne:-p
Milego dnia
 
reklama
Witajcie ! całe wieki mnie tu nie było,a dzisiaj mnie natchnęło,żeby zajrzeć i zaglądam na chwilę.Musiałabym trochę poczytać,żeby nadrobić zaległości. U mnie dużo się wydarzyło w tym czasie i złego i dobrego,ale teraz wyszłam na prostą.
Mój Miś rośnie,bardzo dużo mówi,ciągle coś mówi właściwie,wypowiada wszystkie słowa,nawet trudniejsze,poza tym już pampersa używamy tylko na noc,siusiu i kupka jest do nocniczka :tak: Dziś akurat jakaś choroba go rozbiera,bo zaczął gorączkować,pewnie gardło. Nie wiem czy będę zaglądała tu często,obiecać nie mogę,ale serdecznie Was pozdrawiam,pamiętam o Was i czasem tez myślę sobie co tam u Was.Najbardziej o Tobie agapko myślę:tak:
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Wam i dzieciaczkom:-)
 
Do góry