reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

iwosz: no wlasnie tak jest najczesciej. ja jak na poczatku myslalam o wynajeciu to strwierdzilam ze 600zl za wynajm to jakas makabryczna kwota, teraz 700 mnie nie szokuje ;-)
 
reklama
....ale tak naprawde to te cent są abstrakcyjne co realiów zarobkowych większości ludzi i tak nie powinno być.
Jak może być totalną abstrakcją wynajem mieszkania dla młodej rodziny - chore to jest.
Każdy powinien mieć możliwość zamieszkać i budować rodzinę samodzielnie, poswojemu a nie kisić się na kupie z rodzicami.

Ja wczoraj po kolejnej wizycie w urzędzie gdzie kolejna Pani poinformowała mnie o kolejnych błedach w papierach swoich koleżanek co powoduje kolejne opóźnienie w budowie dostałam białej gorączki - tak się wkurzyłam, że napisałam na nie skarge i nawet wysłałm meila do prezydenta miasta o tym co się dzieje w urzędzie - paranoja
 
madzia gratuluje:-)

catherinka super, że wreszcie na swoim! Jak się już urządzicie to zamierzam Cię odwiedzić:tak::-D może nawet ze wszystkimi dziećmi;-)
chociaz może lepiej nie, bo byś po nas remont musiała robić:laugh2:

aqua brawo! oby to cos dało
 
aqua pocieszę Cię, (chyba) od 4 lat próbuję doprowadzić do domu kanalizację...niestety nie ma kanalizy miejskiej a mamy takie szczęście, że za bardzo nie mamy warunków do wykonania jakiejkolwiek kanalizacji....i kółko się zamyka. Ale powoli widać światełko w tunelu...kolejna odpowiedź ze strostwa.......napawa grozą.
Łudzę się nadzieją, że tym razem pozytyw będzie i będę mogła już zamieszkać w swoim domku
 
anian - z kanalizacją to moi rodzice maja taki sam problem - centrum miasta, kanał jest pod samym domem i do jansej ch..... nie da się - jest tylko pare domów niepodłączonych i dla miasta nie opłaca się wykonywać robud budowlanych
... i tak jak piszesz nie ma możliwości zrobienia oczyszczalni ekologicznej bo za małe podwórko a zamałe bo miasto zabrało pod budowe skrzyżowania !!!!! i jest stare zasmrodziałe szambo które ogranicza normalne funkcjonowanie.
 
kaska ja to bym ci o tej lepetynki przywalila i to ostro!!!tito to super chlopak-robisz dla niego duzo-ma zapewniona rehabilitacje ktora przynosi efekty-piotrek zrobil postepy-wstal i stawia kroki-a co do szkoly-jakiej ''innej''???przeciez to madry i bystry chlopak.wiem ze marzysz zeby byl 100% zdrowy-tak jak kazda mama. chce miec zdrowe dziecko.i tak bedzie:tak:
catherinka kochana!!!w koncu!!!gratuluje!!!no i zycze rozwiazania tych niedomuwien na wasza korzysc-super tak sie urzadzac
magdalena gratuluje!!!no i tzrymam dalej tak jak za iwosz
 
MamaOli, jak najbardziej, zapraszam - będzie nam bardzo miło!!! A dzieciaki zamkniemy w pokoju Filipa ;D Chcemy mu w końcu zrobić taki pokój gdzie będzie mógł wszystko :) Zresztą każdą z Was zapraszam, jeśli tylko będzie w Kraku, jak się przeprowadzimy to nawet przenocować będę mogła :)
Już mamy prąd! :) Jutro jedziemy malować :D


Kaśka, wiem, że się martwisz, ale sama wiesz ile daje dobra wczesna diagnoza - tak jak u Was - rehabilitujecie, stymulujecie i coś się rusza! Proszę o zmianę nastroju! Wiesz, że nastawienie dużo pomaga, i wiesz też na pewno jak złe emocje przechodzą na dziecko, więc głowa do góry!!! Buziaki!!!
 
Dziewczyny,
robiłam Stachowi morfologię i ma leukocyty za małe i w rozmazie segmentowate poniżej normy, limfocyty - powyżej.
Czy któraś wie co to oznacza?
Ewentualnie gdzie mogę znaleźć informacje na ten temat?
Będę wdzięczna za odpowiedzi.
 
reklama
mama stacha - najlepiej zadzwoń do lekarza będziesz pewna
ja gdzieś miałam taką fajną stronke z oipsem ale za chiny nie mogę jej znaleźć jak tylko ją wyczaje to wkleje linka
 
Do góry