reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej, a my po tygodniowym urlopie. Byliśmy w Jastrzebiej Górze. Pogoda typowo spacerowa- co nam odpowiadało. Kinga w siódmym niebie- tyyyyyyle piasku:szok:.
Wypoczęlismy, szkoda, że tylko tydzień, a teraz już siedzę w pracy:-(
 
reklama
Ja mam urlop od 11.08, który zaczynamy weselem siostry mojego M, a potem pewnie jakiś wyjazd, tylko gdzie?????
 
WITAJ AGAO!

ale żeście tu nabazgrały przez weekend:-p nie dam rady nadobić!

ja już straaaaaasznie chciałabym urlopu - ale w planach mamy długi weekend w sierpniu i tydzień we wrześniu - więc kawał czasu:crazy::crazy:

co do drzemek: u nas jedna od 12 do 15, a nocka od 20:30 do 7:30
 
U mnie urlop od 13.08 i nie wiem sama chyba gdzies pojedziemy może jastrzebia góra ...a szafa trudno zrobi się po urlopie ..mam dośc musze odpocząc od tego zgielku

a drzemki u nas to róznie ..wczoraj było tylko 30 minut ok 17.00 a w nocy 21 do 8
 
Mateusz przeważnie ma 1 drzemkę, która trwa 1,5 do 2,5 godzin.
Wczoraj np. Spał w dzień prawie 2 godzinki od 9.25 do 11.10 a potem jak padł o 19.00 to wstał dzisiaj o 6.50:-)
 
reklama
Wiem co to znaczy, nasz remont i kupno samochodu wyczyściło nas zupełnie.
Ale dzisiaj otrzymałam dokument w pracy, że dostaję 100 zł podwyżki od czerwca (więc teraz będzie wyrównanie w lipcu:-)), w sierpniu bedzie premia więc chociaż na kilka dni pewnie gdzieś wyjedziemy:-):-):-)
 
Do góry