reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

DZIEKUJE.............
wiem ze nie tylko mnie to spotkalo i wierze ze bedzie dobrze choc teraz bede juz zawsze sie bac...........
najgorsze jest to ze to stalo sie tak nagle,ze nic nie moglam zrobic...................
na poczatku moze nie cieszylam sie ze bede mama-ale potem bylam juz szczesliwa..............tak bardzo chcialam miec druga dzidzie
nie potrafie z tomkiem o tym rozmawiac,tak jakby temat nie istnial............oboje niepotrafimy............nie potrafie a bardzo bym chciala.............
teraz jestem sama bo tomek wraca dopiro w czwartek.......wiec mysle i sie zadreczam
 
reklama
Sylwia strasznie mi przykro, że musisz przez to przechodzić. Tu na forum jest wiele dziewczyn które przez to przechodziły może chociaż wypisanie pomoże Tobie.
Strach przed kolejną ciążą może być ogromny ale pragnienie maluszka będzie jeszcze większe.

Pytia uważaj na siebie.
 
Pytia, Ty się trzymaj kochana i dbaj o siebie i nie bój się.

Wiecie co? Ja nie wiem co się dzieje? Ostatnio wśród moich znajomych same ciężarne i wszystkie , z jednym wyjątkiem, muszą leżeć.
Ciarki mnie przechodzą jak sobie o tym myślę :baffled:
 
Pytia odpoczywaj kochana ile się da!

Kinga wśród moich znajomych też rzut na drugie dzieci i o zgrozo wszystkie ciąże z problemami:szok: wogóle jakoś ostatnio widzę , że albo są problemy z zajściem w ciążę albo z samą ciążą, a może poprostu jestem wyczulona bo temat mi bliski:-(
 
reklama
Do góry