reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

A ja sie Wam pochwale: 8.07 moja przyjaciolka urodzila blizniaki: chlopca i dziewczynke i dzis sie dowiedzialam, ze bede chrzestna dla chlopczyka!!!bardzo sie ciesze, biorac pod uwage moje zeszloroczne przezycia...;-)
 
reklama
oj, ja bardzo bym chaciala dziewczynke, jakos juz nawet sie do tej mysi przyzwyczailam :sorry2:

agua: mam nadzieje ze moja intuicja mnie nie zawiedzie, chociaz oczywiscie przewidziec sie takich rzeczy nie da, ani tym bardziej sobie "zamowic" upragnionej plci dla dziecka ;-)

kelts: to super!! gratulacje dla przyjaciolki :-)

my tez bedziemy chrzestnymi i mamy klopot z wyborem prezentu :sorry2: zabawki odpadaja bo mamy plan zeby raczej cos "religijnego" kupic. ale jeszcze sie zdecydowac nei mozemy ;-)
mi wpadl w oko obrazekz e srebra z aniolem strozem- jak dla mnie bardzo dobre na chrzcinki, ale nei wiem czy sie zdecydujemy
 
moj Antos dostal od swojej chrzestnej taki obrazek srebrny z Matka Boska z dedykacja powiem ze to jedyn pamiatka ze chcrztu bo kasa sie rozeszla z ciuchow powyrstal a to zostalo
 
asioczek GRATULACJE!!!:tak:
magdus trzymam kciuki za dziewczynke,a jak tym razem bedzie synus to nastepnym moze trafi sie cora:-D;-)
osinka hmmmmmmm ja tez na prawko sie wybieram i wybrac nie moge............nawet testow nie kupilam a bez auta...........lepiej nie pytaj.....ja jakos sie chyba do tego nie nadaje musze przyznac ze w zyciu nie jezdzilam-no moze raz odpalilam i jechalam pare metrow..............:dry:

achhhhhhh troszke mnie nie bylo mala depresja...........ale byli dziadki i mialam luzik,kacper zachwycony tylko babcia i dziadek-teraz juz sa w Pl i tesknimy strasznie

a musze pochwalic mojego syncia sam zacza wolac siusiu(troszke czytalam mu ,,kamyczka'') normalnie sam wzial nocnik i mowi ze siusiu robi i teraz sam wie kiedy trzeba usiasc dla mnie szok ogromny bo wczesniej nie chcial nawet patrzec
a kupki nie zrobi na nocnik-powiedzial ze tu nie robi:no: ja patrze a on girkami do ubikacji takiej doroslej;-)musze zaopatrzyc sie w nakladke-dla mnie super nie pierdziele sie z gowienkiem:-)
aj sie troszke rozpisalam-TESKNILAM:tak:
 
Sylwia - no to gratulacje dla synusia. Mądry chłopczyk, chce ułatwić mamusi życie :)
Magdalena - ja miałam przeczucia na chłopaka, wiele osób mi mówi, że "wyglądam" na chłopaka, a podobno w brzuszku mieszka dziewczynka. Byłaby to dla mnie wielka radość, bo zawsze chcialam mieć parkę, ale nie nastawiam się jeszcze, bo zawsze może się trafić pomyłka, tym bardziej, że mała nie jest chętna do pokazywania się. A moim znajomym przez calutką ciążę gin mówił, że dziewuszka, a urodził się chłopak ;)

kelts - gratuluję chrzestnej. Ja też bym raczej z prezentem pomyślała nad czymś pamiątkowym.
 
reklama
Do góry