reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
alez jestescie kochane, dzieki za takie mile przyjecie po tylu miesiacach:-)
jutro z ranca znajde troche czasu to napisze w kilku slowach co u nas:-)

Tez za Wami tesknilam bardzo mocno:tak:
 
no cześć !!

A mnie pamiętacie (nas)?
Przede wszystkim najlepsze życzenia dla nowych mamuś tych rozdwojonych i tych jeszcze nie !!!!

Kurcze jakoś czasu przy 2 dzieci mam mniej i budowa i już powrót do pracy na pełnych obrotachh więc czasu też jakoś mniej (ciekawe dlaczeg). Kamil rośnie jak na drożdżach pyskuje gizd jeden i jest na etapie : A to co jest?, A to jaki ma kolor? Szału można nieraz dostać bo tak godzinami porafi. :tak:A poza tym nadaje się już do przedszkola, mam nadzieję ze go w przyszłym roku przyjmą bo u nas bida z miejscami - brak około 200 dzieci w tym roku w mojej malutkiej bo 15 tys mieścinie nie przyjęto do przedszkoli z braku miejsc. A wysyp był w 2006 :-) I aż się boje co będzie. A młodsza latorośl zdrowa, zadowolona z życia podziwia świat samemu siadając i domagając sie kontaktu z bratem non stop. Świata poza Kamilem nie widzi :-)

Całuje na razie
Aga
 
jak ten czas leci Miłos Agi ma juz pol roku, Kingi Martynka dobiega 4 miesiaca nie wspominajac mamyoli ktorej Kamilka juz po roczku , czas leci a my stoimy w miejscu :)
 
Witam Was dziewczynki nam ciągle brakuje czasu na regularne odwiedzanie Was dziś mam wolne bo zapisałam Emi do złobka po dlugich oczekiwaniach na liście rezerwowcy hwreszcie sie dostala 2 dni była po godzince i dzis poszla od rana do 12 troszke sie stresuje jak sobie tam radzi mam nadzieje ze bedzie ok jak po nia przyjde :)poza tym u nas bez zmian ja nadal na stazu i jakos leci. pozdrawiamy serdecznie
 
Witajcie,
zaczne od Karola, mlody chodzi do przedszkola juz od kwietnia, z miesieczna przerwa w sierpniu (zamykaja przedszlone na jeden m-ac wakacji). Maly zadowolony, wiadomo byly poczatki z placzem ale tylko z rana, pozniej juz bylo OK, w czasie wakacji co chwile mowil ze chce do swojego kochanego przedszkola:) I juz pierwszego wrzesnia oznajmil mi ze KOCHA EMILKE BARDZO MOCNO, nie kazal sobie czekac z ta pierwsza miloscia:) Poznalam Emilke i jej mame, powiem szczerze malutka nadaje sie na synowa:)
W przedszkolu jest od 8.30 do 15tej, i nie mam problemy z jedzeniem spaniem w przedszkolu, generalnie ciesze sie ze sie zaklimatyzowal tak szybko. Karol juz jest bardzo samodzielny, w sumie to mnie rozpieszcza czasem bo wszystko chce robic sam. A co u mnie hmm, to napisze jednym zdaniem: moje malzenstwo wisi na wlosku, przez co tez nie mialam ochoty na nic, poczatkiem sie stresowalam a teraz to juz mi nie zalezy. Powoli zbieram sie w sobie i staram sie zyc wlasnym zyciem, i zyciem Karolka, reszta jest mniej wazna, musze na nowo zebrac sie w sobie i byc szczesliwa:)
 
kasiula, izka, agawa, sylwia WITAJCIE:-)
IZKA przytulam mocno, kurcze czy zaczęło sie źle dziać przez te wyjazdy P? Ja zawsze się cieszyłam kiedy Ty cała w skowronkach oznajmiałaś nam, że np. jedziesz po niego na lotnisko. Tym bardziej smutno mi czytać takie wieści:-(
Fajnie, że Lolo kocha przedszkole, no i że przezywa swoją pierwszą fascynację;-)
 
reklama
Do góry