reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Jakby się wam terminy przesuwały po kolejnych wizytach, piszcie, będziemy aktualizować!
 
Pytia, super pomysł z ta lista:0 mam nadzieje, ze niedlugo przybedzie na niej pare nowych osob

pozdrawiam cieplutko:)
 
u mnie wszystko ok....żyje!!!!!!i nic mi nie jest...oprócz młodnosci i wzdec.....niech sie to juz skonczy....:)
 
reklama
Czesc Marcówki :) Jestem tu nowa i chciałabym się do Was przyłączyć, bo również moja Fasolka urodzi się w marcu (z moich obliczeń termin przypada na 14 marca). Na razie przez ostatnie 10 dni zyłam w stresie, morfologia wyszła tragiczna, dostałam skierowanie do Instytutu Hematolgii (bo wyszla anemia i leukopenia), zrobili znowu badania i jest troszeczkę lepiej (będę teraz pod obserwacją IH). Poza tym mam mdłości głównie wieczorami, piersi powiększyły się o jeden rozmiar (co to będzie pod koniec ciąży??), boli prawy jajniczek, poza tym jest w porządku :) Pozdrawiam Was, Ania
 
Do góry