reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witaj Aniu w naszym skromnym gronie:)

mam nadzieje, ze te Twoje wyniki beda sie poprawialy, a tak swoja droga to ja z powodu anemii wyladowalam w szpitalu pod kroplowka, ale juz jest lepiej i łykam tylko zelazo, mam nadzieje, ze nie bede musiała juz wracac do szpitala:(

mdlości ja niestety tez mam, poczatkowo tylko rano, ale ostatnio juz praktycznie przez cały dzień, taki już widocznie uroki ciazy..

mam nadzieje, ze zostaniesz z nami na dluzej:)

trzymaj sie cieplutko:*buziaki dla Ciebie i maleństwa
 
reklama
Witaj, Aniu, w naszym gronie :) Przede wszystkim gratulacje!!! Zaraz dopiszę cię do listy marcowych mamuś. Zaglądaj do nas często i pisz, co tam u ciebie. Trzymam kciuki, żeby wyniki jak najszybciej się polepszyły.
 
Witam,
jestem w 7 tygodniu . Juz po dwóch wizytach u ginekologa i po dwóch USG.Wiem że dzidzi ma normalne bicie serca, ale mam tez plamienia. Podobno zarodek się " zagniezdza w macicy" i dlatego. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
:)
 
Witaj Aniu!
na poczatek witam w naszym gronie marcowych mam i serdecznie gratuluje:)

to strasznie szybko miałaś juz robione usg, ja jestem w 8 tyg. a na udg ide za tydzien z hakiem, juz nie moge sie doczekac:)

mam nadzieje, ze zostaniesz z nami na luzej, serdecznie pozdrawiam:)
 
złociutka plamienie w ciąży to niezagnieżdzenie się zarotka to moze się coś dziać albo coś nie tak pracują chormony idz do innego lekarza ja tak miałam 10 lat i po kazdym palieniu ciąża mi leciała a chodziłam do Dębskiego z warszawy i mowił mi tak jak tobie to co napisałaś coś moze się juz zaczynać nie tak ja polecam Novum z wawy oj niezauwazyłam z kad Ty jesteś
 
a jeszcze jedno plamienie w tak wczesnym stadium to jest niemozność zagniezdzenia się zarotka i trzeba mu pomóc aby się nieporonił tak okreslają to fachowcy .mi z Kacprem to przydazyło się juz w 4 tygodniu i od 5 miałam podawane odpowiednie leki z tyki włacznie w brzuch zastrzykami i usg co tydzień ale donosiłam do 40 tygodnia co do dnia według usg pozdrawiam
 
Kochana mi z tym plamieniem tez cos nie pasuje, moim zdaniem plamienie nigdy nie oznacza nic dobrego..:(moze rzeczywiscie powinnas jak najszybciej udac sie do innego lekarza??

trzymam kciuki i mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku:)

buzikai:*
 
reklama
Do góry