reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

mamooli: pewnie ze zazdroszcza i to bardzo!! :-)

ja tez na jednym nie poprzestane, juz nawet teraz coraz czesciej mysle o drugim bobasku. ale tylko mysle bo srodkow ma drugie dzieciatko to narazie nie mamy :no: zarowno finansowych jak i bytowych i dopoki sie to nie zmieni to nie bedziemy probowac...a szkoda ;-)

a ja w czwartek oderbalam swoj dyplom i teraz to juz czarno na bialym mam napisane ze studia skonczone!! :-) a troche juz mi ich brak :-p szczegolnie sesji :cool2:
 
reklama
Magda to szykuj sie na kolejne studia;-)
Ja mam nadzieję, że najpóźniej za jakieś 1,5 roku też sobie założę drugi suwaczek:-) :yes:
 
magda bardzo chętnie odstąpię ci swoją sesję, która już bardzo,bardzo blisko :szok:
a co kolejnego suwaczka nie planuję,może kiedyś zmienię zdanie w tej kwesti, ale na razie mówię stanowcze nie:tak:
 
Zgadzam sie z EMCIą ja tez nie chce zeby emi była kiedys sama na swiecie i ogolnie z rodzenstwem jest razniej milej no sa i gorsze strony pamietam jaks ie tlklam z moim bratem ale przynajmniej mam co wspominac

zawsze bylo mi zal kuzynki do ktorej jezdzilam ona byla jedynaczka i przy kazdej okazji blagala moja mame zeby mnie do niej poslala
teraz juz jest inaczej bo ma faceta i kolezanki ale kiedys tak było: smutno:baffled:
 
Ivka, to ze tobie nie bylo smutno nie znaczy ze twojemu synkowi tez nie bedzie! Oczywiscie to twoj wybor i twoje zycie. :tak:
Ja swoja siostre i brata uwielbiam!!! Dzieki nim mam rowniez przeukochanych siostrzencow (4 chlopakow) za ktorymi szaleje! No i te wigilje.... Cala rodzinka w komplecie... CUDO!!!
Ja z cala pewnoscia chce miec 3 a moze nawet 4, kto wie...;-)
 
Gadacie o tych dzieciach i suwaczkach,gadacie,a ja w nocy dzis mialam takie bole jak przed okresem,a to dopiero tydzien po owulacji no i tydzien od pekniecia gumki :szok: i tak sie zastanawiam czy to mozliwe ze zaciazylam a te bole byly spowodowane od zagniezdzenia sie jajeczka w macicy :eek: .Chyba zaczynam krejzowac...niech ja dozyje do konca tygodnia i doczekam sie @ :rolleyes:
 
Benita- spoko będzie dobrze zobaczysz ....a także mam takie bóle podczas owulacji..(a zaznaczam że nie mam powodów do niepokoju ..bo mój Kubutek ostatnio nie bardzo jest zainteresowany sekszeniem się ) :-) :-) :-) wiesz co ja uzywam patentex owal to są takie globulki plemnikobójcze i w połączeniu z gumką dają większy komfort i zabezpieczenie koszt ok. chyba 30 zł - nie pmiętam. więc jeśli się okaże że nici z kolejnego bobasa ..to polecam Ci to.:tak: :tak: :tak:
 
Karolkaz faktycznie masz racje. Ja tu obmyslam sposoby na niezaciązenie bo jak powszechnie wiadmomo gumki nie daja 100% (zreszta nie tylko one) ale w polączeniu z globulkami bedzie pewniej
 
reklama
Milla - ten sposób zabezpieczenia jest dość skuteczny..bo ja długi czas brałam tabletki antykoncepcyjne..i po nich teraz walcze w wagą i cerą (twarz i plecy) powiedziałam sobie że dam spokój z pigułkami....interesowałam się jeszcze tą wkładką Mirena (połączenie spirali z hormonami ale działającymi w macicy) ale to jest strasznie drogie 500zł Mirena i 300 zł założenie choć starcza na 5 lat...ale tyle kasy troszku mi szkoda:-) :-)
 
Do góry