reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Magdalena- zgadzam się z Toba w całej rozciągłości. Ja też stosuje emotikony, bo trudno rozpoznać intencje kogoś, jak sie go nie widzi.:tak:A tak jest ciut łatwiej.

Nie trzymam w lodówce ani Vigantolu, ani Cebionu, bo na ulotkach jest napisane do 25 stopni. W domu nie mam takiej wysokiej temperatury...:-)
Co zawiera (oprócz wit. C) Cebion multi? :confused:
 
reklama
Hmm, to kiepsko. Ja planuje kupic drugie lozeczko bo nie wyobrazam sobie Patryka na zwyklym lozku. Przynajmniej mi nie ucieknie:)

A zastanawialas sie nad taka kolyska, tylko nie wiem czy w Pl nie beda 3x drozsze:
Babies "R" Us - 4 In 1 Convertible Bassinet - Porter
Babies "R" Us - Bassinet- Precious Moments
Na jakies 4-5 misiecy powinno starczyc. A Max sie moze przeniesie do duzego lozka.


ja wykorzystałam kołyskę - łóżeczko wiklinowe - w sumie do 7 miesiąca - dopóki mały nie siadał samodzielnie...

sprawdziło się - akurat Piotrek wtedy nauczył się spać już na materacu i nie miałam problemów.

kołyska zajmowała mi troszkę mniej miejsca i byłą mobilna (bo na kółkach) no i sliczna - koszt wyniósł mnie około 350 zł zpościelami - sprzedałam za 220...
 
co do kolyski to moj brat wlasnie chce upic taka z firmy waldin - to jest taki wozek wilkinowy (tak to nazywaja) szeroki(65cm) i dlugi (100 albo 110) wiec dosc pojemny ;-) a potem mozna przejsc na to lozeczko turystyczne czy cos innego ;-)

karolka i inka: a macie jeszcze w tej lodowce miejsce tez na jedzenie ;-) :-p :-)
 
A co do lekow to na wakacjach jak bylam u mamy zrobilam jej porzadek w lekach ............ z trzech pudelek zostalo pol :-D :-D a wiekszosc lekow bylo przeterminowanych :szok: :szok: rekord 8 lat :zawstydzona/y: :szok: :szok:
tak to jest jak sie chowa leki ktorych sie nie zuzyje do konca :-p
 
KatiNJ Myslałam nad taką kołyska też ale troche drogo:-( a poza tym wydaje mi sie że ze wzgledu na Ole i Maksa Kama bedzie jednak bezpieczniejsza w łóżeczku;-) Myslę, ze chyba kupimy takie łóżeczko turystyczne ( na allegro najtańsze po 120 zł ) i będziemy Maksowi rozkładać na noc, chociaz Michał wczoraj stwierdził, żebym sobie wybiła z głowy łóżeczko.. ale nie wiem na co on liczy:confused:

Inkaa witaj z powrotem:-)
 
Mamooli jak chcecie kupic lozeczko turystyczne to nie polecam najtanszego
my przy zakupie robilismy rozeznanie wsrod znajomych i te najtansze nie sprawdzaja sie pod wzgledem wytrzymalosciowym :no: a jak piszesz chcecie je rozkladac i skladac codziennie

my dokupilismy do turystycznego materacyk i jest ok, ale nie pamietam jakiej firmy bo stoi u rodzicow:eek:


mamusie czy wam lekarze polecili stosowac cebion multi:confused:
ja podaje tylko cebion wit c
 
Sklad Cebion multi(czytam z ulotki):wit.A,wit.D3,wit.E,wit.C,wit.B1,wit.B2, B6,Nikotynamida oraz jakies tam substancje pomocnicze jak wszedzie(w tym zapach brzoskwiniowy oraz olejek pomaranczowy)

Dziękuje, Benita
Czyli już nie trzeba podawać dodatkowo wit, D.

Asia- mnie lekarz zalecił Cebion i Vigantol. Ale tak się zastanawiam nad tym Multi....:confused:

MamaOli- bardzo podoba mi sie imię Kamilka :happy:
 
reklama
Do góry